Din ve Allahla aldatanlar neden sorgulanmaz, yadırganmaz veya araştırılmaz?

Kimi kesim Atatürkü kullanır halkı aldatır kimi kesim Allahı kullanır. Nitekim halk ikisinede inanır ve kandırılır. Madem birşeyler sizin ilkeniz veya kutsalınız neden bunları kullanıpta inancınızı kötüleyecek zedeleyecek seylere önlem almazsınız. Örneğin işide el kaideye el nusraya vb gruplara hiç bir müslüman ülkeden tepki gelmedi ve bir eyleme geçilmedi..

1|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendim araştırıyorum. Kurandan başkasını da kaynak olarak görmüyorum. Daha küçükken bu konuyu tartışırken annem ben gelince sus derdi fikirlerimi etkilemesin diye. Onların fikirlerini almamışken başka kimseyi umursamam. Beynimiz var. Kullanabiliriz. Başkasının yönlendirmesine ihtiyacımız yok. Tepki konusu ise elimizden gelen bir şey varda yapmıyoruz gibi söylemişsin.

0|1
    0|0
    • aynen öylede neler var bir bilsen insanlar odun gibi yasıyor

• Her kesim aynı değil. Türkiyede müslümanlığı tam anlamıyla yaşıyan insan sayısı çok az.

• sadece türkiyede mi tüm dünyada böyle :) az biraz türkiyede yasanabiliyor laiklik sayesinde ama onu bile hor görüyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ulan ışide tepki göstermek için napmak gerekiyo sktiğimin yerinde top yekün suriyeye mi dalalım ln bu dünyanın tek kerizi biz miyiz amuğa goyim. daha ne yapalım kendimizi feda mı edelim sktiğimin Parisinde bir daha bomba patlamasın diye skecem tahtanızı. o anasını sktiğimin Rusyası paso muhalif bombalayacağına neden biraz da ışidi bombalamıyo? lan biz bu dünyanın iyilik meleği miyiz a. k biz ışidi vuralım bir yandan pydye göz yumalım hatta oldu olacak anasını avradını sktiğimn Kürdistanını da biz kurup anahtraını apo itine elden teslim edelim. ayrıca bana kalırsa ışid açıkça ülkemizi hedef almadığı müddetçe enerjimizi onlara harcayacağımıza PKK/PYDyi skelim önce.

0|0
    0|0
  • Adam Haklı

0|0
    0|0
  • İnsanlar yalanı ve bedavayı seviyor, biraz pof pof biraz beleş memfaat

0|0
    0|0
Yükleniyor...