Okul kantincisi para üstümü vermiyor?

Beyler liseliyim ve özel bir okulda okuyorum. Okulun kurucusu ve aynı zamanda müdürü benim annem. Millet bunun için beni okulda zengin çocuk olarak görüyorlar. Ewt ailem zengin ama bir okadarda cimriler 5 lirayı bile zor alıyorum anamgilden babamgilden.1 lira bile benim için değerli yani. Kantincide benim okulun sahibinin çocuğu olduğumu öğrendiğinden beri heralde çok param olduğunu düşünüyor bana para para üstünü vermiyor. Anca 100 tl ,50 tl gibi büyük meblağlarda bir parayla alışveris yapınca para üstü veriyor. Mesela 5 tl ile alışveriş yapmaya kalksam 1 tlik şey alsam bike o 4 tllik para üstünü vermiyor. Bende ezik pısırık biriyim. Sormayada utanıyorum içlerinden cimri 5 tlni lafını yapıyır diye demesinler diye. Bekliyorum orada ben sormadan versi diye ama yok vermiyor. Hetkese veriyor bana vermiyor. Bende oradan uzaklaşıyırum. Ne yapabilirim yardımcı olun.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Tepkini koy abi para ustu de ne olcak yani bu seni fakir gostermez cimride gostermez biraz ozguvenli ol utanma onlar semden cekinsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Sende 5 tane al o bir liralıklardan
    Para üstü bırakma hepsini ye kardeşim

0|0
    0|0
  • Saf olanı koparırlar yarın git birşey al 5 lıra ver cımrı dıyenlerı güzelce bir ... yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...