Dede yapmaz, amca yapmaz, peki kim bu pislik sürüsü?

Nerede "dedem taciz etti!
Amcamin tacizine ugradim!
Kuzenim bana yan goz ile bakıyor!"
Ile alakali bir bence veyatta soru gordu isem hepsine troll yazip gecen insanlari goruyorum. Bu durumlardan bir kacini kendim yasamisken: onlara yardim etmek, gercek disi geliyor olsa dahi kopege tecavuz eden insana inanirken onlarla sadece dalga geciyorsunuz. Yardima ihtiyaci oldugunu soylerken yoksunuz ama trend topic oldugu zaman her yerde "Alçak! Kansız! Pislik!" Diyerek katiliyorsunuz. Peki bu duruma gelmemeleri icin dahi bir nebze yardim edebilecekken neden "troll" diyerek kenara cekiliyorsunuz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet o bencelerden 1 ine bende dedim. 5 aydır bu sitedeyim, başlarda hep normal tecavüz vakalarını anlatırlarken ensar vakfından sonra onlarca çocukken tecavüz-taciz edildim diye benceler çıktı. Ve bunu çok güzel bir edebi şekilde dillendirerek yazıyorlar. Evet inanmıyorum bir çoğuna. Troll geliyor öyle diyorum. Var mı sorunun?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tacize uğrayan insanın gelmesi gereken ve yardım alması gereken yer burası değil.
    O yüzden bu tip soruları okumuyorum bile.

0|0
    0|0
    • Belki de gelmesi gerektigi yeri, almasi gerektigi yardimi bilmiyor? Bunu soruyor. Okumadan geciyorsun, cok dogru ve cok sabit bir sey yapiyorsunuz.

• Herkes her istediği anda istediği bilgiye ulaşabiliyor artık.
      18 yaşıma gelmiş birisi kendine yan bakan veya taciz eden birilerine karşı nasıl davranacağını biliyor olmalı.

Ben o tip sorularla ilgilenmiyorum
      Umrumda da değil.

Doğru düzgün yazıp cevap verene de karışmam.
      Herkes istediğini yapabilir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Pislik bizim milletin ta kendisidir.. Kadınlar da dahil.

0|0
    0|0
  • kuzende pek bişey yok aşık olabilir ama diğerleri her insan farklıdır iyisi kötüsü vardır

0|0
    0|0
  • Yazı Tura isimli bir film aklıma geldi

0|0
    0|0
  • bilinmez

0|0
    0|0
  • Söylenecek söz mü var öyle şnsanlara buna katlanmamalı ama kızlarımızda tepkilerini göstermeli kim olursa olsun

0|0
    0|0
  • Çünkü kenara çekilenlerin hepsi yardım edemeyecek kadar pis kalpli 👍

0|0
    0|0
  • Başkasına yapan da birisinin babası abisi

0|0
    0|0
  • Vuhuuuuu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...