Telefonun ekranı gözüküyor ama karanlık yardım edin?

arkadaşlar telefonumun ekranı gözüküyor ama sadece üstteki bildirimler gözüküyor gerisi hep karanlık. bildirim geliyor telefon ötüyor biri arıyor açıyorum ses yok aramayı kapatınca tekrar ekran karanlık sadece üstteki bildirimler bide vodafone şeyi gözüküyor reset atamıyorum tıpkı ses var görüntü yok gibi kapatamıyorum vpdafone bayisine götürdüm sarja tak olmassa getir garantiye dediler sarjda olmadı sizce biraz daha beklemeli miyim? yardım edin bununla ilgili bir bilgisi olanınız varsa.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Format at. Yazilimsal problem var. Eger suya dusurmediysen veya darbe almadiysa tabi.

0|0
    0|0
    • format atılmıyor öylece kalakaldı suya düşmedi darbede almadı sadece sınıfta arkadaşlarla oyun oynarken hoca aniden geldi bende kapatmak için zorladım o da böyle oldu.

• Ses acma ve guc tusuna basili tuttugunda 15 sn kadar sonra gorunebilir menu acilmasi lazim. Orada system reboot ya da sistem restart gibi bir ibare bulursan dokunarak onayla veya ses acma ve kapatma tuslariyla asagi yukari hareket edip guc tusuyla onayla.

• Bir sey yapmadim internetten birazcik bakinsaydin bulurdun. Yardimci olduysam ne mutlu bana. Ben tesekkur ederim arkadasim. Aklinda bulunsun internette hersey var :)

• Pili çıkar tekrar takıp aç düzelir belki :)

0|0
    0|0
  • Telefon yere düştü mü?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...