Bu dava sonucu ne olur sizce?

Sadece fotosunu kullanarak twitter açtım. Arkadaşlarıyla havadan sudan naber tarzı muhabbetler. Şikayet etı bende karakolda kabul ettım neyse 136-1 kişisel veri 2-4 yıl hapıs. Dava açıldı. Karar duruşması olcak bı kacgun sonra?

Güncellemeler:
Güncel
Güncelll

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Yüzü görünüyor muydu ki?

0|1
    0|0
    • Evet görünüyordu profil fotosunu yaptım hesapta işte

• Sicilim temiz zaten öğrenciyim üniversite sınavlarına hazırlanıyorum diye belirrtim hakimemDedi dikkat cekmek ıcın ne hesap acıyon falan bende cahhilikle hakim bey dedim işte.3. duruşmada kız gelmedi falan cıddı bı sekılde eklemek ıstedıgın bısey var mı dedı bende pısmanım vs dıkkat cekmek ıcındı bısey yapmadım dedım ıste aynı seylerı tekrarlıyosun karakolda ıfaden gecerlı mı dedı bende evet dedım ertelmıstı sımdı son durusma olcak?

• bilmiyorum ama keşke yapmasaydın hem de hassas bir konu bu sonuçta aynısı sana yapılsa hoş değil

En İyi Erkek Görüşü

• Hükmün açıklanması geri bırakılır

0|1
    0|0
    • Abi oldugunda yaş 20 ydi şu an 21. bir cahillikle açtım işte kız ss alarak şikayet etmıs arkadaslık kurmak ıstedı vs neyse savcı iddianamede fotosunu kulanarak twitter açtıgını arkadaslık kurmak ıcın yaptıgını yazmış. İlk durusmaya gıtmedık. Diğer iki duruşmaya ben katıldım hakıme dedım dıkkatını cekmek ıcın vs karakoldakı ıfadem aynen gecerlı. Bu sefer kız şehir dısında oldugundan gelmedı hakımde 2 kez erteledı sımdı karar durusması olcak?

• abi cevap verir mısın kızın ifadesi bu

• Abicim nihai kararı hakim verecek ve dediğim gibi hagb olacak.
      Kız şikayetinden vazgeçmiş zaten dosya kapanır

Kızlar Ne Diyor 1

• Aboov , ilk defa duyuyom 😞Bilmem ki kardeş kusura bakma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen karakolda ben değildim desene niye kabul ediyorsun. Ceza alma ihtimalin suçunu kabul ettiysen çok yüksek.

0|1
    0|0
  • Kızdan özür dile ve şikayetçi olmamasını söyle. Yoksa durduk yere gireceksin içeriye şakası yok valla. Konuş mutlaka.

1|0
    0|0
    • hapis mi verir hakım? Bişey yapmadım ama yanı actıgımla kaldım öyle

• Verir tabi. Artık bu suçların cezası var. Gerçekten atarlar içeriye adamı. Mutlaka konuşup pişman olduğunu hapse girmek istemediğini söyle gerekirse yalvar. Durduk yere sicilini berbat etme saçma sapan internet olayı yüzünden.

• kişlerin veri resim görsel izinsiz kulanım adına adına sahte taklit hesap açmak suç kişilerin hak hürüyetlerni korumak amacı dır yeni internet yasasında var

0|0
    0|0
    • oldugunda yaş 20 ydi şu an 21. bir cahillikle açtım işte kız ss alarak şikayet etmıs arkadaslık kurmak ıstedı vs neyse savcı iddianamede fotosunu kulanarak twitter açtıgını arkadaslık kurmak ıcın yaptıgını yazmış. İlk durusmaya gıtmedık. Diğer iki duruşmaya ben katıldım hakıme dedım dıkkatını cekmek ıcın vs karakoldakı ıfadem aynen gecerlı. Bu sefer kız şehir dısında oldugundan gelmedı hakımde 2 kez erteledı sımdı karar durusması olcak?

• internet kanunları çok iyi bilmek lazım bilmeyen herkez okanın altına gider

• cinsel icerikli birsey paylastin mi? eger cinsel icerikli bisey paylasmadiysan birsey olmaz. biraz para odersin. mahkemeye boyle seylerden ciktiginda inkar edeceksin. ne kadar dogrusunuz ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...