En rezil olduğunuz an?

hadi en rezil olduğunuz anı anlatın :) ben ben 1 mart'ı 1 Nisan zannetmiştim sevgilime 1 Nisan şakası yapayım dedim beni istemeye gelecekler filan dedim bu kıskançlıktan kudurdu resmen sonra takvime baktım ve 1 Nisan olmadığını öğrendim sevgilim tabi çok kızdı :) :)

0|2
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• gecen yaz istanbula gitmistik okulla lüks bir otel neyse gece 11de girdik otele esyalarımı koydum cıktım odadan aşağıya indim sigaramı yaktım oturdum biraz üşüdüm odama cıkayım dedim odayı tekrar bulamadım labirent gibi oteldi gece 1:30da buldum odayı neyse sabah 8de kahvaltı varmis bizimkileri aradım sabah uyandırın yoksa kalkamam ben diye gece yatmadan sessize almısım teli :D sabah bir uyandım tepemde 3 hoca kalk kalk saat 11 oldu dediler donla yatmıstım bide rahatım diye :D neyse asağıya indim herkes valizlerle beni bekliyor aha dedim umut rezil oldun hic caktırma en iyisi gittim yanlarına masallah bana ya dedim ne güzel uyumusum millet öldürücek gibi bakıyordu baya rezil olmustum :D telefona bir baktım 40cevapsız arama o ayrı tabi :D neyse bitane daha anlatayım :)
    bundan birkac ay önce tenefüsdeyiz canım sıkıldı o tenefüs sigara icmeye cıkmamıstım nedense neyse oturuyorum öyle canım sıkıldı sırayla uğrasıyorum altım sırayı kaldırdım kucağıma koydum o an pat hoca girdi o beni otelde uyandıran hocalardan 1tanesi baktı dik dik sınıfda bana bakıyor tabi dedi tercih meselesi karısamayız herkez gülmeye basladı buda 2. rezilliğim daha neler neler varda bosver :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eski sevgilimle ayrıldıktan baya uzun zaman sonra karşılaşınca telefonumu yere düşürdüm ve agzım açık kaldı onu görünce şaşırdım o gayet rahattı hiç şaşırmadan yanımdan geçti bende yüzüne karşı oha 3 binlik liralık telefon yere düştü yuh dedim ahhahahahaa :)))))))

1|0
    0|0
    • yani aslında onu gördüğüme çok şaşırdım ama telefon düşünce telefona şaşırmış gibi oldum telefon gitti ya dedm hahaha :))))))

• güzel yapmışsın :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Küçükken galiba 2. ya da 3. sınıftayken ablalardan duyduğum regl kelimesini boş derste sormak istediğiniz sorulara cevap veririm demişti bende bayan olan sınıf hocama bütün herkesin içinde sormuştum. Sonu hiç iyi değildi :( bunu nerde duyduğumu sormuştu annemleri çağırmıştı ve bana ceza vermişti.

Lanet hoca sanki anasına sövmüştüm.

2|0
    0|0
  • Rapçi bir kız vardı rap söylerken tutarsız şekilde ellerini sallayan arkadaşla parkta onu taklit ediyorduk bende ciddi ciddi aynısını yaparken kımına koduğum video ya çekmiş :(

1|0
    0|0
  • lise yıllarımda sevgilimle atladık arabaya dolaştık biraz sonra eski kullanılmayan bir havaalanı vardı oraya çektik arabayı başladık sevişmeye o esnada seslere kafamı kaldırdım birde ne göreyim bir otobüs dolusu insan bize bakıyor :) sürücü kursu direksiyon dersine getirmiş :D

1|0
    0|0
  • Dışarıdan eve geldim Çok sıkışmıştım tuvalate yetişmeye çalışırken bir yandan da fermuarımı açmaya çalısıyodum tam tuvalet kapısına geldim çıkarıp birden işemeye başladım ki ne göreyim teyzem karşımda tuvalete oturmuş şekilde yüzüme bakıyor yüzüne işemiş bulundum o gün bugun kadının yüzüne bakamıyrum :)

1|0
    0|0
  • rezil olduğum an yok

0|0
    0|0
  • Çok rezil oldum da alostim rezil olmaya o yüzden onemsemiyorum:)

0|0
    0|0
  • minibüste yanlışlıkla dilsiz bir teyzeyi fortladım kadın ııııı ıııı diye bağırıyordu suratıma bakıp anlamadım ne demek istediğini meğer eline sürtüyormuşum :S

0|0
    0|0
  • gerçekten cok komikmis..

0|0
    0|0
  • yok öyle bir a n

0|0
    0|0
  • Komendant a yakalandığım anı unutamam zaten kafalar yüksek.. Gerçi kafa yaparken yakalandım...

0|0
    0|0
  • saglık olsunnn

0|0
    0|0
  • Yalan sölemediğim için Rezim olmadım bugune kadar tabi rezil çok ettim kızları her 10 kelimesinden 5 i yalan olunca tabi..

0|0
    0|0
  • Yok sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Havuzda bikini üstüm düşmüştü

1|2
    0|0
  • Hatirlamiyorum ama cok oldu 😂

1|0
    0|0
  • Kandilde önce ki mesajlardan kopyala yapıştır yapıp çoğu kişiye göndermiştim düzeltme yapacaktım unuttum gönderdiğim kişilerden biride milletvekiliydi ne mevlidi bugün regaip kandili kızım yaşlandın herhalde kandilleri karıştırmaya başladın dedi lanet olsun :D

1|0
    0|0
  • kusura bakma da senin ki biraz aptallık olmuş arada 1 ay var :) gelelim rezil olduğıuma o berbat an'a mağazada bakınırken telefonda konuşuyorum bir taraftan ama bayan arkadaş kız kıza muahbettleremizde kullandığımız bir küfür sçyledm :) herkes bana baka kaldı

0|0
    0|0
    • aptallık değil sadece ayın biri olduğunu biliyordum ve o günü de Nisan ayının biri zannettim sadece ayları günleri pek takip etmem çünkü

• bunu 2. sınıfta yaşamıştım. Annemle marketteydik ben annemi bulamadım. sonra annem gibi giyinmiş biri vardı bende onu annem sandım ve sarıldım çok utandım ya._.

1|0
    0|0
  • Yengem diye başka birine sarıldııım :((

1|0
    0|0
  • Yok galiba

0|0
    0|0
  • çok güzeldi bu, fena fena güldüm...

0|0
    0|0
  • öyle bisey olmadı hıc :D

0|0
    0|0
  • yolda yere yapıştım herkes gördü

0|0
    0|0
  • Kiyafetim dusmustu 😌

1|0
    0|0
    • yazıkk :)

• Aynen oyle ya utanctan yerin dibine girmistim

• bana yazabilirmisin rica etsem birşey soracağım buradan soramıyorum istersen yaz

Yükleniyor...