Avrupa kizlari hem guzel hem mutevazi iken Turk kizlari hem çirkin olup hemde bu kadar ego sahibiler yanlis degil mi?

Goz var nizam var neden boylesiniz ki? Damacanaya hallenen erkeklerin oldugu bir ulkede bu kadar ego fazla degil mi? Avrupali kizlarin seviyesine hic gelemiceksiniz sanirim😞

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• bookkkluda çamurluyu beğenmezmiş anlıyorum seni.

0|0
    0|0
    • hakli adam

• @Boss18 bak işte Türk erkeği böyle kendine bak bir anlarsın Diyecek bişey olmayınca mal gibi hemen küfüre sarılıyorlar Allah akıl fikri versin işte ilk önce söyleyecek şey bulda😂 Ondan sonra konuşalım hadi Canım yabancı kızlar seni bekler hayaller hayatlar Hagi Canım😂 Kuyruk oldular dışarda😂

• boklu? sus kopegi diye gezdirirm seni yanimda

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle bro ben 2 sene ingiltere de yaşadım hem arkadaş manasında hem de sevgili manasında söylüyorum. İyisi de kötüsü de olsa da genel olarak hepsi narin, mütevazi ve güzeller. Türk kızı gibi ortalamanın biraz üstünde güzelliğe sahip olmasına rağmen öyle dağ gibi egoları yok. Yemin ediyorum sana bunu söyleyenler gerçekten abartmıyolar gerçek bu yani. Türk kızından ne bekliyosunki? :D 18 yaşında kız 30-35 yaşında adamla ilişki yapıyor sonra '' yaşıtlarımız olgun değil. s çok salaklar. s '' falan. Hiç çekilmiyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• avrupa yakasında olmakta kurtarmazmı :D

0|0
    0|0
  • sizden oturu /:

0|0
    0|0
  • Avrupalı kızlarında egolusu var avrupalı türk diye ayırmak yerine neden insan mı değil mi diye bakmıyorsun

0|0
    0|0
  • Maalesef oyleler 😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...