İnsanlar neden bırakır ve yaralamak ister?

İnsanlar kendini iyi hissettirip iyi ki varsın dedirtip kendine alıştırıp sonra da neden bırakır? Eski sevgilim beni kendine bağladı onsuz yaşayamazmışım gibi hissettirdi hep, hep sorardı ben seni bıraksam çok ağlar mısın üzülür müsün seni üzer miyim ne üzer...
İnsanlar neden karşısındakini yaralamak ister?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH'A Yakın benden uzak olsun. ALLAH o durumlara getirmesin inşALLAH.

1|0
    0|0
    • Umarım

• rica ederim güzel insan

• Rica ederim ALLAH'ın yarattığı her insan güzel, sadece ağzından çıkan lafın sonunu, birde davranışlarının neye mal olacağını bilerek yapılırsa insanlar daha mutlu olabilir. Sende Güzel bir insansın Gİzlisin ama İnsansın :)

En İyi Kız Görüşü

• Insanlar en kötü varliklardir aslinda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• insanlar maalesef özlerinden uzaklar güzel insan... ben hiçbir insanın üzülmesine dayanamazken bu sistemdeki insanların beyni okadar zedelenmişki, ne iğrenç ilişkilerle birbirlerine zarar verir, ne aldatır, ne nefret eder hatta bir mucize can'ın hayatına kıyar oldular.. ah güzel insanlar, okadar zarar verildiki onlara bir mucize olduklarının farkına bile varamadılar, tüm evren gibi ahenk dolu bu mucizede var olan birir mucizeler hepsi... lütfen güzel insan canını sıkma yeterki sen mutlu ol sen dürüst ol, baktığın negatif çerçeveye yüz çevir, pozitif bakki sürekli hayata... bu sistemin solmuş gri tonunda bir renk ol ilk sen değiştirki bakış açını, mutlu ol, sev ki... sonra tüm çevre değişsin güzel insan... "Hayat" olgunun mucizesini her soluduğunda seni yaşama bağlayan nefesin değerinin farkında ol ve bunu hayatının sonuna kadarda asla unutma, hep "An"da kal ve hep mutlu ol güzel insan...

0|0
    0|0
    • Onlara dönüşmeyi düşünmüyorum zaten. Onlar kadar iyi insanlar da tanıdım çünkü

• Daha çoğunu tanıyacaksında güzel insan...

• Ego tatmini

0|0
    0|0
  • Bunu yapan karaktersizdir.

0|0
    0|0
  • Hoşumuza gidiyor.

0|0
    0|0
  • erkek doğası bu alışın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar aşktan korkan, sevilmeyi bilmeyen insanlar... Kısacası geçmişten yara alıp, ileride hayatına giren herkesten aldığı intikam... Kısasa kısas gibi

0|0
    0|0
  • yaralarını kapatmak için başkalarını yaralar kendisinkinin bu şekilde geçeceğini düşünür

0|0
    0|0
    • Haklısın

• Onlara insan derken bidaha düşün bence

0|0
    0|0
    • İnsan demek en üstün ve düşünebilen varlık demek güya. Ama hayvanlarda bile daha fazla merhamet vardır, bu kadar kötü olacak ne yaşıyoruz?

Yükleniyor...