Siz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz? Ankete katılın lütfen?

Siz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz? Ankete katılın lütfen?

• İngilizSiz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz?Ankete katılın lütfen?
    25% (6)40% (8)32% (14)Oy Ver
  • FransızSiz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz?Ankete katılın lütfen?
    21% (5)5% (1)14% (6)Oy Ver
  • İspanyolSiz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz?Ankete katılın lütfen?
    8% (2)5% (1)7% (3)Oy Ver
  • İtalyanSiz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz?Ankete katılın lütfen?
    21% (5)10% (2)16% (7)Oy Ver
  • KoreliSiz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz?Ankete katılın lütfen?
    17% (4)0% (0)9% (4)Oy Ver
  • RusSiz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz?Ankete katılın lütfen?
    0% (0)10% (2)5% (2)Oy Ver
  • AlmanSiz istesenizde istemesenizde bu 7 ırktan birine geçecek olsaydınız hangisine geçerdiniz?Ankete katılın lütfen?
    8% (2)30% (6)17% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslinsa ben siyahiler biraz benzediğinmden onlar bana daha yakın geliyor :)

0|0
    0|0
  • İtalya

0|0
    0|0
  • Fransız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• japon ırkı olsaydı onu seçerdim, bunlara tenezzül edilmez :D

0|0
    0|0
  • alman

0|0
    0|0
  • Konuya Fransız kaldım ben neden Japonya yok?

0|0
    0|0
  • istesem geçerim ama geçmiyorum

0|0
    0|0
  • Buradaki kızların çoğunluğunun Kore özentisi olduğunu düşünürsek kore lider bitirir :D

0|0
    0|0
  • zenci

0|0
    0|0
  • DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND ÜBER ALLES

0|0
    0|0
  • Fransıza geçmek isterdim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...