Evli insanlarin farkli parti tutuyor olmasi sorun mu sizce?

Ben Atatürk milliyetcisiym ve Akp ye karsi antipatim var esim ise akp ye senpati duyuyo dindar olmaya çalışıyor bazen sorun yasiyoruz. Oglum olsa M. Kemal koymak isterim ismini o Abdullah olsun diyor mesela esim kapan demedi ya da hic giyimime karismadi bende dikkat ederim ama çocugumuz olunca cok sorun yasar miyiz uclarda olan biri degil esim

Güncellemeler:
Dindardan kasit bazen dinci gibu konusuyo musluman gibi degil. Isine gelince dinde soyle boyle ama zamaninda icki icmis kizlarla cikmis. Ben insanlik vicdandan bahsediyorum. Farkli dar kafalilar gibi anlamayin. Turk olmakdan gurur duyurum. Bayragimi vatanimi seviyorum
Türk Kültürüne sahip cikmak istiyorum
Atatürk sevgisiyle cocuk büyütmek istiyorum. a ayni zamanda vicdanli hayirli ve musluman bir evladim olsun isterim.
Bazen kadin bir adim geridedir diyo mesela bunu asla kabul etmem. Kadın erkek insandir. Cevresindekilerde boyle. Ucta biri asla degil ama buni düşünmesj bile beni cileden cikariyor

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen mkemal koyma oda abdullah koymasin ortada bulusun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ee akp olunca ne oluyr baska dogru durust partimi var? chp=pkk birtek akp ve. Mhp kaliyor geriye onlarda aralarinda her konuda anlasti herkes dogru yolu buldu neyin kafasi sizinki blmyrm ataturkculuk diye diye beyin yediniz Turk olmaktan gorur duyuyorm ama sizin gibiler olmasa keske bu millete hainlik eden idam edilse keske

0|0
    0|0
    • Hirsiz kadın uzerinden din siyaseti yapiyorlar doguda bir suru sehit var sirf 2 yilda bilmem ne sürecinin arkasi toplansin diye

Erkekler Ne Diyor 9

• Cocugunuz ocon demokratik bir aile olma firsatini tepmeyin. Ne kadar farkli dusunsek de bir arada yasamak zorundayiz ve bu da hic zor bisey degil vurgusuna ornek bir ailesiniz. Siyaset hayatiniza fazla etki yapmasin. 60 79 yillik dunya hayatinizi bu siyasi islerle oldurmeyin. Oyunuzu kullanin siyaseti takip edin ama esinizi dostunuzu goruslerine gore secmeyin

0|0
    0|0
  • ben devrimci hdp liyim eşim mhp li olsa çatışırız evde
    ben yaşasın halkların kardeşliği derim o der tanrı türkü korusun

1|0
    0|0
  • bırakın şu siyaset işlerini birader çıkarcı birkaç güzel kardeşim için hayat arkadaşınızı niye üzesiniz

0|0
    0|0
  • Türkiye şartlarında sorun. Çünkü öyle bir parti sempatizanlığı var ki yanlışa bile bile doğru diyen toplumuz parti böyle düşünüyor diye. Takım taraftarları bile bunların yanında tarafsız sayılır

0|0
    0|0
  • Benim için çok etkili

0|0
    0|0
  • hdp olmasin ne olursa olsun yoksa iyi olmaz onun için

0|0
    0|0
  • Partiler zamanla değişir ama Atatürk İlkeleri her zaman kalır

0|0
    0|0
  • sorundeğil mesela ben hdp liyim
    vesselamm.. #Narqooz

1|0
    0|0
  • evli insanların aklını kullanması bekarların ki kadar şarttır,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne yani atatürk milliyetcisi dindar değilmi?

1|0
    0|0
    • O kismi kavrayamamis kucuk beyinler

• Bende onu diyorum zaten. Kadin uzerinden dini yasayan kadin bir adim geridedir zihniyetine azicik geçsin gozum donuyo. Kadin bir adim geridedir diyor mesela. Asla diyorum

• Bir adım geride dediği şeye bağlı bende evliyim eşim durumu göre davranır bir adım geride olmam gerektiği şeyde bende geride dururum yerimi bilirim eşimde yerini bilir

• Hayır sorun değil

0|0
    0|0
    • Bu kaniya nerden varıyorsunuz?

• eşini sevdim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...