Eşiniz düğün yerine nikah istese kabul eder misiniz?

birden fazla soru gördüm ve benimde merak ettiğim bir şey var. Ben şu an okuyorum ama ilerde evlenecek olsam düğün yapmayı vs hiç hayal edemiyorum. Ciddi anlamda düşündüm ve benim ailem dine önem veriyor ve düğüne karışmazlar ancak ben orda rahatça hareket etmek isticem. Babam var, arkadaşları var bunların karşısında ben rahatça hareket edemem. Sonra yabancı şarkı isticem ben anlarım geriye kalanlar anlamaz. Yani benim düğünüm değil başkalarının benim için istedikleri düğün olacak. Birde bunun için bir sürü para harcanacak. Onun yerine gelinlik giyerim ve nikah yapılır. Gelen davetliler nikaha katılır gider. Oraya harcanacak paraylada güzel bir tatil yaparım. Eşiniz böyle düşünse ne yaparsınız?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• valla bencede düğün gereksiz... en olsam hak verirsim :)

0|0
    0|0
    • yorumunuz için teşekkür ederim :) düğün kötü değil ancak hani kafamdaki gibi yapamam öyle oluncada ne diye yapıcam gereksiz oluyor

• insan kendi düğününde eğlenemez... herkes birşey der... herkesi memnun edicem diye sen mutlu olamazsın... bence gerek zaten o kadar para ooooo

Erkekler Ne Diyor 3

• Zaten öyle olacak. Düğün felan yapmıcam. Nikahta sadece aileler olacak.

0|0
    0|0
    • birde yakın arkadaşlar olabilir. Yalnız ben gelinliğimle sokakta yürümek istiyorum uygun bir yer bulunabilir. Kötü bir istek mi?

• sen bilirsin sonra bakmışsın senin yerine başkasıyla evlenmiş bu konuya bazı bayanlar çok önem verir. Kız ısrarla isterse aklında bulunsun

• İstediğini yapabilir ben önüne seçenek sunmuyorum.

• düğün de nikah da yapmam ben

0|0
    0|0
  • Farkı ne? Düğün olmayıp sadece nikah ve ilahili bir tören mi?

0|0
    0|0
    • anlamadınız heralde ailem nasıl yapacağıma karışmaz. Sadece ben rahat edemem bunun yerine sadece nikah. Hani evet-hayır diyorsun ya işte hepsi o

• Anladım teşekkürler :)

Ben sadece nikahın dışında da bir merasim isterdim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha mantıklı bence. salonlara diğer gereksiz şeylere harcanacak para ya balayına ya da başka yerlere gider

1|0
    0|0
    • yorumunuz için teşekkür ederim :) düğün fikri kötü değilde istediğim gibi yapamadıktan sonra zoraki oluyor

• İstediğin gibi olmadıktan sonra ne anlamı kalır sonuçta, rica ederim :)

• Ben de nikah isterim

0|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim :)

Yükleniyor...