Neden avrupalılar helede?

almanlar, mültecileri kolları açık yürekten kabul ederken, türkiye gibi kültürü aynı, çok şeyi aynı olan bir ülkede suriyelilerden nefret edildi neden turkiye de suriyelilere almanya dan kat kat daha büyük karşıtlık var suriyelilerin halbuki almanya ekonomik ve toplumsal maliyeti daha fazla

Güncellemeler:
guncel
Anlasilan bu soru buradakilerin isine gelmedi ne de olsa hep bana hep bana

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen dünya ya başka pencereden bakıyorsun sanırım... İyi araştır sonra Türkiye ye karşı ön yargılı soru sor. Bırak Almanya yı Avrupa'nın hepsi ne kadar mülteci almış Türkiye ne kadar almış. Karşıtlık derken ben de karşıyım onu söyleyeyim. Kadın ve çocuk harici kimseyi mülteci olarak sormayacaksın bu topraklara. Herkes kendi toprağı için gerekli mücadeleyi versin. Bu mültecilerle birlikte ne kadar terörist girdiği de meçhuldur. Zaten en baştan beri Türkiye'nin Suriye politikası yanlıştı. Kimse aksini iddia etmesin. Her özgürlük isteyen eline silah alırsa Suriye gibi bataklık bir ortam olur. Herkes ülkesinin değerini bilsin. Ben Suriye ye gitmedim fakat ırak ve İran da bulundum bizim buralar cennet bunu iyi bilin. Bu arada övdüğün almanlar ne kadar silah satmiş bu arap baharında onuda araştır...

0|0
    0|0
    • hep ayni bahaneler almanya da bir kisi bile niye geliyorlar demedi ben sana halki diyorum, lakin turkiye de hergun sikayetler bilmeme soyle boyle demeler 16 milyar avro harcayacagini duyurdu bir yilda mesela almanya

• O zaman neden o kadar fazla erkek mülteci geliyor. Kendi toprakları için mücadele versinler. Türkiye de mülteci kampına Türkmen mültecileri almak istemediler suriyeliler. Kavga çıkarttılar. Adam sığınmacı olarak gelmiş haktan bahsediyor, tabelalar arapça olsun suriyeliler de yaşıyor burada diye. Kadın ve çocuklara her zaman kapılar açılsın fakat başkaları için değil. Bu konular bizi aşar. O nedenle Almanya kepçeyle almış, çay kaşığıyla veriyormuş o işleri geçelim. Çoğu Avrupa ülkesi Türkiye'de ki kampları bepenirken bunlar beğenmiyor...

• almanya ya gitti hemen taciz ettiler, iste suriyeliler her yerde sorun cikariyor iste neden almanya istiyor onlari anlamiyorum

• yahu 2,5 milyon surıyelı kabul etmışız onlara ülkede serbest dolaşım hakı vermısız iş vermışız daha ne yapacaz başımızdamı taşıyalkım

0|0
    0|0
  • Avrupalılar böyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...