Terörü lanetliyorum bir can daha aldı :( szinde sevdikleriniz var mı?

terörü lanetliyorum  bir  can daha aldı :( szinde sevdikleriniz var mı ?

Allah sabır versin nişanlısına sizde buraga dualar edın :( :(

1|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Terörden yılmıyoruz, kimse bizi terörize edemez, kaçkına uğramadık, buradayız diyorlar. Neredeler? Buradayız dedikleri yer neresi? Turistik yurtlarından mı, yeminle, Misâk-ı Millî ile tespit edilmiş topraklardan mı söz ediyorlar? Namahrem elinin değmediği bir beldede bulunma haysiyetinden mi dem vurmaktadırlar? Husumet endişesi hissetmedikleri bir diyarda emin kılınmışlar mıdır? Bulundukları yere Alaşehir mi deniyor, Filadelfiya mı? Rol icabı ve kaba kâğıdın yırtılırken çıkardığı sesle konuştukları besbelli. Zira senden korkmuyorum dedikleri bombalarını patlatmakla kalmıyor, nevruzlarını da kutluyor, zılgıtlarını da çekiyor, bayrak bildikleri bezlerini de dalgalandırıyorlar. Siyasal İslâm işkembelerini doldurmak için aradıkları selâmeti Türk bayrağının altında bulamayacaklarını öğretti. Başından beri gizlice korktukları Türk çocuklarına ant içme yasağını şimdi açıkça korktuklarına yaranmak için getirdiler. On dört senedir ülkede hangi siyasî pozisyona yerleştirilmiş olursa olsun ne dediğini, ne yaptığını bilen bir Allah’ın kulu var mı? Türkiye teröre teslim olmayacak demeleri ağızlarından çıkanı kulaklarının işitmesi sonucu mu?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Terörün de, teröre en ufak desteği verenin de...

2|0
    0|0
  • 10 gun önce bir arkadasimi defnettim. nusaybin de şehir edildi. Allahbtum mekanlarimiza kabir rahatligi versin. mekaari cennet olsun. Rabbim ailelerine sabir versin. teroriste ve terore destek veren babamda olsa Allahın gazabı uzerlerine olsun insallah

1|0
    0|0
  • Lanetlemen gereken bilalin amcaları babalari yanında gezen bakanlardir. Oy çıkar uğruna yaptıklari durumlardir. Hiçbir bakan oğlu askerlik yapmadı yapmazda.

1|0
    0|0
    • 1 kasımdan önce de her şey oy için diyodunuz. ee seçim geçti ne skim oy hesabıymış bu a. k. rte geçen gün "terörün kökünü kazıyamazsak yazıklar olsun bize" dedi. bu adam kafasına koyduğu şeyi yapar inşallah ya da en azından yapmaya çalışır.

• tek dil demiyo. tek vatan tek devlet tek millet tek bayrak diyo. bunun nesi yanlış? millet lafına takıldıysan millet ülke vatandaşları demek. tek millet olamayacaksak hepimizin aynı nüfus cüzdanını taşımamızın anlamı yok. fransa vatandaşlarına fransız denir mesela. etnik kökeni farklıysa mesela türk asıllı fransız denir. bu ülkede yaşayan herkes türk vatndaşıdır, resmi dil Türkçedir. bunun dışında adam isterse hep Kürtçe konuşsun ne yaparsa yapsın

• @vipkahve isterse okul acamiyor ders veremiyor isterse bir durum yapamıyor çözüm süreci döneminde resmi olarak açılan Kürtçe dil kurs yeri geçen ay mühürlendi. Neymiş bitti artık o günler. Resmi dil Türkçe olsun dedik ona sorun yok bayrak kırmızı beyaz olsun dedik onada sorun yok çünkü o bayrakta benimde kanım var tek millet dedik bunda da sıkıntı yok millet olarak bir olmak güzel İslam bunu ister. Ama anayasa mecliste geçecek bunlar Kürt resmi dili dışında zorunlu kürtçe eğitim dili olacak almanca Fransızca İngilizce zorunlu neden dilim zorunlu olmasını birak yasak?
      Ben resmi ikinci dil olarak bu ülkede kürtçe istiyorum 20 milyon kürd var bu ülkede nüfus fazlası ile var. Yönetimler valiler iller kendileri seçsin bir başkanlık olsun hükümet saçmalığı ortadan kalksın ortak bir parlamento olsun hatta ırak ıran Suriye Kürtleri de buna dahil olsun birlik bu değil mi
      AKP bunu yapmk yerine diyor ki suriyenin %95 i Arap %5 i Türkmen ve Kürd komediye nasıl cevap verir. Bombalar nereye kadar?

• bütün teröristlerin allah belasını versin orrrrrrrrrrospu çocukları.
    bunun yanında terör eylemlerinden sonra PKKlılarla bir ağız olup "seni başkan yaptırmayacağız" diyenlere allah akıl fikir versin

1|0
    0|0
  • Yazık vallahi yazıkk ne kadar sövsem az

1|0
    0|0
  • içimi alev aldı..

1|0
    0|0
  • Lanetlemek keşke çözüm olsa bayrak düşmesin diye bir yiğit toprağa düştü soysuzlar için :(

0|0
    0|0
  • Lanet onların üzerine ne diyebilirim ki 😔

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Allahım bu nasıl bir acı ya

1|0
    0|0
  • Allah sabır versin ya çok kötü biseydir :( :(

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Allahım sevdiklerine sabır versin vatan hayinlerininde allah belasını versin

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin teröristlerin belasını versin hain adiler !!! :(((

0|0
    0|0
  • Resmen agladim ya Allah bin turlu belalarini versin her dokulen gozyasinin hesabini sorsun adi pislikler..

0|0
    0|0
  • offff ağladım resmeeen :( sevglm askeeer

1|0
    0|0
Yükleniyor...