Bu devirde 1500 tl maaş Nasıl?

Ev geçindirilirmi ev kira ise birde Yaşım 25 neden evlenmiyosun diyoırlar gelde sen evlen bu maaşa :(((

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• eğer sevdiğini bulursan geçiriirsn. para değil herşey.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Köleliğin lüzumu yok.. Evlenip bir hatuna yataklık yapma.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ev kira ise bir az zor gibi, ama eşiniz de çalışırsa geçinmek mümkün. Sonuçta bu hayatı ikiniz paylaşacaksınız, o da elinden geldiğince katkıda bulunmalı.

0|1
    0|0
  • Bence yeter ya. Ev gecindirmek için iyi para yani gelecekteki eşine bagli tabi 😑

0|1
    0|0
  • az..

0|1
    0|0
  • Tek başına yetebilirde evlenirsen yetmeyebilir ama eşin çalışırsa ve bir süre çocuk düşünmezseniz kendi maaşın artana kadar dikkatli harcama yaparsanız yetişebilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Tek yaşarsında evlenmek için az çocuk için

0|1
    0|0
  • bu gelirle ya 1+1 bir apart dairede tek başına gül gibi geçinir gidersin ya da karı koca çalışıp ayda 3000 lira gelirle, yine gül gibi geçinir gidersin.. ama sadece bu gelirle evlenirsen, sıkıntı yaşaman kuvvetle muhtemel.

0|1
    0|0
  • Genel olarak az tabiki ama bu senin yaşayışına evinin olup olmadığına eşinin çalışıp çalışmayacağına görede değişir olmayacak birşey değil ama genel olarak az tabiki.

0|1
    0|0
  • Çok az ama zamanla kazanırsın

0|1
    0|0
  • 1 verip 10 alan ulkeden ne bekliyorsun ki! kendileri yaptıkları zam oaranı %30'ken diğer herşeye 100%-300% arasında zam geldi normal mi sence bu. Ocaktan once köşeye bişiler atabiliyordum şuanda resmen sadece devlet için çalışıyorum bedavaya.

0|2
    0|0
    • Biz koyun oldukça bizi güden Bir çoban illaki çıkar hocam nediyeyim

• siz gene Ocak ayına kadar birşeyler atabilmişsiniz.2010 yılında yurtdışından türkiye'ye dönüş yaptım.6 yılda kenarda birşey var mı? sonuç hüsran. maalesef ülkenin şartları çekirdek aile için bile hiç de kolay değil;hele ki evde tek çalışan var ise. allah herkese kolaylık versin...

• @the_big_devil bilader hiç sorma o biriktirdiğimde gırtlagımdan kestimde oyle; sç dolştım bişi yemedim oyle, şimdi boşboşuna aç kalıcaz anlaşılan...

• bağcılar da yaşarsan geçinirsin kanka 700 lira kira 250 lira mutfak masrafı 300 faturalar 250 de cebinize artık ama ben etilerde yaşıcam diyosan zor...

0|1
    0|0
  • Nerede yaşayacağına bağlı. İstanbul'da geçinmen mümkün değildir. 1500 çok kötü bir maaş..

1|1
    0|0
  • Ev kira sıkıntı oluyor evin olsaydı geçinirdin. Şahsen ben bütün masraflar çıktığında 400 liraya geçiniyorum.

0|1
    0|0
  • tek başına kiraya çık evlenmeyi düşünme şu an için. yaşın daha genç biriktir maaştan arta kalanı köşeye at. ev mev alırsın anca o zaman evlenebilirsin ama evin varsa 1500 tl yeter belki.

0|1
    0|0
  • Ev kira ise zor ama imkansız değil

0|1
    0|0
  • normaalll

0|1
    0|0
  • O kadar la gecinemiyorum

0|1
    0|0
  • Eşine bağlı , fazla diyemeyiz.

0|1
    0|0
  • 2000 lira benim benzin parama yetmez tipler dolmus ulke gecinirsin bro yalinda oturmyacaksin sonucta maasina uygun daire bulacaksin

0|0
    0|0
  • Cok zor kardeşim en az 40. milyar düğüne gidiyo ya sonrasi...

0|1
    0|0
  • işimiz zor Allah yardımcımız olsun hepimizin

0|1
    0|0
  • Evin varsa nedn geçirilmesin ki

0|0
    0|0
  • iyi kardeş Allah bin bereket versin

0|0
    0|0
  • :) Benim yakıt ve sigara param o...

0|1
    0|0
  • nerede ev kiraladığına bağlı. bir arkadaş 300 tl ye ev kiraladı ailesiyle yaşıyor ama gerçekten çok zor bir hayat yaşıyorlar
    çok az bir para o

0|1
    0|0
Yükleniyor...