Kaynananızla aynı evde yaşar mıydınız?

Her şeyinize karışan sürekli sizi kıskanan her şeye laf eden birisi... İlk başta aynı evde çıktınız eşiniz 3 kardeş kayınbabanız öldü ve kaynananız sizinle yaşamak istiyor siz olsanız ne yapardınız?

0|0
29|20

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yaşamam. Beni alacak kişi bunu kabul ederse alsın. Benim salonumda mutfağımda özel hayatım olcak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Eşim 3 kardeşse niye kabak benim başıma patlıyor? Damatlar arasında en sessiz beni mi gördüler?
    Ayrıca eşim tek çocuk bile olsa, kaynanam sağlıklı olduğu sürece bize sadece misafir olarak gelebilir..
    Kendine bakamayacak kadar yaşlı ve hasta olursa o ayrı konu. O zaman bakarım tabi..

0|0
    0|0
  • ALLAH (C. C.) Rahmet Eylesin, Herkesin Evi Var.

0|0
    0|0
  • Yaşarım da laf edemez sürekli.

0|0
    0|0
  • Proğram proğram gezer evlendirme proğramına götürür evlendirir kurtulurdum

3|0
    0|0
  • ben kaynanası ile seferoğulları-tellioğulları ilişkisi yaşayan bir birey olarak ''ASLA'' derdim...

1|0
    0|0
  • Kadını sokakta bırakacak halimiz yok dönüşümlü olarak bakarız diğer kardeşler falan.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • bılmem annem sayılır sonucta... esımın aılesı benımde aılem dert etmem herhalde bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Yaşamam
    Büyük konuşmayım

0|0
    0|0
  • hayır yaşamam

0|0
    0|0
  • Yasamam

0|0
    0|0
  • Ben kendime bile tahammül edemiyorum...
    Bir de kaynanaya...
    Uzak olsun...

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • yaşarım tabiki genç ve güzel ise :)))))))

0|0
    0|0
  • Kaynanaya göre değişir. KAYNANA SEMRA geldi aklıma. Düşman gtune :D :D :D

0|0
    0|0
  • eşim 3 kardeşse diğer kardeşlerinde kalsın önce sonra bize gelebilir

0|0
    0|0
  • Tabiki, neden olmasın

0|0
    0|0
  • yaşamazdım yani iç güveysi olmam :D

0|0
    0|0
  • nasıl ne yapardınız yaşayacan lan tabi senin için anasını mı atsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• hayir

0|1
    0|0
  • İstemem bu kadar net. Hastalanır gelir bakarız o ayrı ama aynı evde yaşamayı kesinlikle istemem. Bu evlenmeden önce konuşulması gereken bir durum. Ben yalnız eşimle yaşamak isterim.

0|0
    0|0
    • peki eşın basta tamam dedı ama sonra ya annemle yasarsın ya da bu evden cekıp gidersin dedı bu durumda napardın

• Beni annesinden az seviyorsa ya da böyle bir nedenden bana git diyebiliyorsa çoktan vazgeçmiş demektir zaten. Soğurum yani git diyenin yanında durmam.

• Olabilir`

0|0
    0|0
  • Büyük konusmak istemem ama mecbur huzursuzluk yasamamak için yasardım sonuçta esimin annesi basımın üstünde yeri var hepimiz yaslanacağız bir gün

0|0
    0|0
  • Madem herşeyime karısıyor laf ediyor yaşamam kimse kusura bakmasın. Normal şartlarda bile babası vefat etmediği ya da annesi cok cok yaslı hasta olmadıgı sürece aynı evde kalmam.. madem ailesi ile yasıycam evlenmenın ne anlamı var insan eşiylede rahat edemez dışarı cıkmanız oturmanız uzanmanız herseyınız goze batar

0|0
    0|0
  • Yasayamam sanirim
    Bilemedim

0|0
    0|0
  • yaşamam hayır katiyen asla

0|1
    0|0
  • Hayır böyle biri benim kendi annemde olsa ben evimin huzurunu eşimle diyoloğumu korumak durumundayım istemem evde

0|1
    0|0
  • Hayatta yaşamam boşanma nedeni olur o derece karşym

0|1
    0|0
  • İyi biri de olsa aynı evde yaşamam

0|1
    0|0
  • hayır benım babanem bizimle 30 yıldır daha dogrusu annem evlendığınden berı ve hersey mahfoluyor annem evlılığını bılememıs yıllardır evın ıcınde rahat olmazsn ıstedığını yapamazsın bızımkı cok fena herseye karısır cok konusur ve insanın butun olan moralını bozar o işolmaz bastan kabul etme yoksa hep sizde kalır

0|0
    0|0
  • Öyle kaynana düşman başına asdfgh

0|1
    0|0
  • yaşardım

0|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Allah korusun yarabbi

0|0
    0|0
  • huzurun için yaşama

0|1
    0|0
  • hayır...

0|0
    0|0
  • Belki kaynanama göre 😊 Çok seversem neden olmazsa

0|0
    0|0
  • kabul etmezdim

0|1
    0|0
  • sakin uyumlu birisi olsa bakılır ama sizde evlisiniz sizde kalabalıkda nasıl yaşayacaksınız kardeşleriyle kaynananız ayrı eve çıksa

0|0
    0|0
  • Kayın babam ölse bakarım neden olmasın ortalıkda bırakamam 3 kardeş arada onlarada gider

0|0
    0|0
  • Hayır :)

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • bir evde iki kadin olmaz bize yakun otursun derim ama esim annesine cok duskun umarm bu durumda kalmam

0|0
    0|0
  • Annedir atsa atılmaz satsan satılmaz, başımın üstünde yeri vardır o annenin :) hem gelecekteki eşimin annesi benimde annem sayılır :)

0|0
    0|0
  • Hayır asla

0|0
    0|0
    • sizi buna zorladı ya da terkedecegını söyledı napardınız

• Kusra bakma kocanın kalıbına tüküreyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...