İki yüzlü annem?

İki yüzlü dedikoducu ama insanlara melek gibi görünen annem.. Artık sinirlerim bozuluyor herkesin yüzüne karşı çok iyi ama arkalarından bana konuşuyor dedikoducusun deyince de kabul etmez bunu buraya da sinirimden yazıyorum

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim annemde aile icinde öyle ben de sonradan farkettim benim arkamdan bile konusuyo

1|0
    0|0
    • Aynen ya bazen onun için yabancılar daha kıymetli oluyo internetten arkadaşı vardı bir engelli bir bayan gelmiş kapıda konuşuyolar kavga vs tarzı dinlemiştim ben de o gereksiz insana bile benim için eve çıkalım ama kızım duyar çok cadıdır diyo dediği kişiden de nefret ediyo

• Benim annemde teyzemden duydugunu anneanneme dayima falan söylü hep kavga yaratiyor ben ilk basta anneannemde sorun saniyodum ama benim annem cok sinsiymis yuzune söyledigimde kavga etti. Hicbirseyi kabullenemiyor hep kendi uste olsun istiyor ve asiri derecede kiskan teyzemler falan bizden zengin diye kiskaniyor bana teyzemi kotuluyor surekli yuzune birsey soylemiyor bende inadina teyzemi övüyorum kiskancliktan catliyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Allahım ne kadar zor bir annenin yanlışlarına şahit olmak..:(

2|0
    0|0
  • o da bişey mi , bizimki bir gün doktor, bir gün doğa bilimci , gidiyorda gidiyor...

1|0
    0|0
  • O tarz muhabbetlere girince dinleme bir şey de deme. Uzaklaş yanından. Çok kötü bir durum malesef.

1|0
    0|0
  • Bayanların %90 ı böyle.. Hele çalışma hayatı varsa bu oran %100 e yaklaşıyor

1|0
    0|0
  • Annen diye söylemiyorum ama çok ayipmis yaptigi. Gıybet gunahdir şöyle ona

1|0
    0|0
  • allaha sığın.. anadır o ana.. değerini bil.

1|0
    0|0
    • Aramız iyi normalde arkadaş olur bana yeri gelince ama benim bile dedikodumu yapar arkamdan dayanamıyorum bazı zamanlar

• benim annem geçen yaz vefat etti. benim anam bana şiddette uygulardı.. aç bile bırakırdı
      ya öz evladıydım ben nasıl yapabilirdi bunu?
      yapıyordu işte.. keşke hayatta olsaydı hergün ayaklarının altını yıkayıp suyunu içseydim. bir gün sen ana bende baba olacam... alttan al. kötüde olsan bir annen var. herşey birgün yoluna girer

• Çok teşekkür ederim yorumun için ben her zaman yanında olamıcam zaten annemin onun için de üzülüyorum dedikodu yakıp bitiriyo insanın sevaplarını uyarıyorum hep kendine yapmış oluyo yaptığını

• annenısevvv

1|0
    0|0
  • anneni karalaman hic hos degil!

1|0
    0|0
  • annen bir tanedir. Annenin kötüsü olmaz...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Öyle insanlar çok var... Allah yardım etsin...

1|0
    0|0
  • :D :D :D :D O her annede var sayılır takma kafana hehe de geç :D :)

1|0
    0|0
  • Benimki de öyleydi sonra evden attım addgsfhd
    2 yıldır görüşmüyoz adsdffadgc

1|0
    0|0
  • Sen uyar gerisini ona bırak ne biçim konuşuyorsun annenin hakkında sen sana anlatıyor başkasına mı anlatıyor? Hey Allahım ne biçim evlatlar var

0|0
    0|0
    • Olduğu gibi anlattım yüzüne söylemem bu şekilde ama dedikodu yaptığında uyarıyorum

• Ama ben seni kötü tanidim anne dedikodusu yapan hain bir evlatsin

• Tamam canım

• Hey Allahım.

0|0
    0|0
  • boşver anneni örnek alma sen.

0|0
    0|0
  • Annenden uzak dur dinleme boswr

0|0
    0|0
  • Fark ettik