Neden tesettürlülere daha çok bakılıyor?

Tesettür denilince zırh kalkan gelir akla. Çoğu şeyden kendini gizlemektir tesettür. Ama ne varki kapandigim andan itibaren olay tam tersine döndü. İnsanlar yüzüne bakabilmek için şekilden şekile giriyor anlamadim ben bu işi. Sizce nedir sebep?

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Kapalı kutu ve içindekiler her zaman dikkat çeker ama ben bakmam

1|0
    0|0
  • daha şıklar daha iyi giyiniyolarr

1|0
    0|0
  • daha sık ıyı guzelll

1|0
    0|0
  • senin kapanma tarzın nasıl bilemiyorum... ama çevrede öyle kapalılar var ki açıklardan daha tahrikkarlar... koyu göz makyajı koyu rujlar dar üstlükler... hatta çatalı omzu açık kapalılar var... sanırım bakışlar o nedenle... yani ya genelleme ya da sende giyimine dikkat etmiyorsun

1|0
    0|0
  • Ben bakmam

1|0
    0|0
  • İnsan görmediği şeyi merak eder

1|0
    0|0
  • Kafa kapali ama vucüt hatlarin ortadaysa ona zirh degil baska birsey denir ;)
    ama yok usulüne uygun kapandiysan ozamn sorun karsi tarafta.

0|1
    0|0
    • üstü medine altı ker... ne olanlar normal açıklardan daha çok tahrik etyoo... islamdaki gibi kapanan çok az bayan varrr bence hepsi süslenmek için giyiniyo kapanmak için degil yüzü tuval gibi

• @bosver1919 aynen haklisin kardesim.

• zirh kalkanmi>>? bence bagnazlik ve geri kafalilik geliyor akla.. bide igrenc akp yonetimi..

kim neyine bakacak senin be..!

1|0
    0|0
    • Bende sizin bu akp zihniyetine af buyurun çüş diyorum.
      Müslüman bir ülkeyiz biz yahu. Bırakında dinimizi yasayabilelim. Buarada ne akp liyim ne yandaşı ne safiyim. Allahın emir ve yasalarına uymaya çalışan bir kul sadece..

• Yuh ya.. Allah sana Hidayet versin. Islah etsin. Ne diyim sana ben. İnsanda biraz allah korkusu olur be arkadaşım. 1 dk sonra yasayacaginin bir garantisi yok sevabin yoksa tut dilini de günahın bari olmasın

• ltf olup kurtulunuz bizde sizde... bir bitmediniz be..!

• Eee o kadar tesettürü süs amacı gibi giyindikleri için olmasın

1|0
    0|0
  • Sen de etrafı mı izliyorsun önüne bak da yürü.

1|0
    0|0
    • Erkeklerin ağzı tikansa ben görmem ama ne varki kapalı birine bile laf atabilmek kadar haya ve edepten uzaklar

• Onlara kulaklarını tıkayıp, gözlerini kapatmalısın.

• Gözümün baktığı yerde bile olsa kafamı baska yere ceviririm hic isim olmaz

0|0
    0|0
  • E gunumuzde hakikisi nadir

0|0
    0|0
  • Ben tesetürlülere hiç bakmadım bakmam da kimdemiş onu bana itici geliyorlar..

0|0
    0|0
  • Millet abaza

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir iletişim kurabilmek için olabilir mi mesela

0|0
    0|0
  • ben ne tesettürlüye
    ne dekolteliye bakmam

0|0
    0|0
  • Tesettür Var Tesettür Var... Hangisinden Bahsediyorsun

0|0
    0|0
    • Ne el bilegim ne ayak bileyim. Yüzüm dışında biyerim yok ortada. Baş kapatanlardan değilim. Hatlarimi da göstermem. Zaten konu yüzüm

• Belki.. ☺☺

• yani Güzele can Kurban :)

• Dar elbiseleri mi tercih ediyorsun?

0|0
    0|0
    • Hayır tam boy elbise tunik. Hakkını veriyorum tesetturun daha hic dizimden yukarıda giymedim ve bedenime değil yüzüme bakıyorlar zaten

• Bilemedim demkki dikkat cekiyorsun

• 😟 teşekkür. Ler yorum icin

• süslü kapanıyorsan olacığı budur. tesettür insanın kendine yakışanı değil yapışmayanı giymesidir.

0|0
    0|0
  • Aksine hiç bakasıö bile gelmiyor

0|0
    0|0
    • Açıklar daha cazip geliyordur 😂😂😂😂

• Aynen öyle canım istiyo açıkları görünce

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Çünkü doğru kapanmadıkları için dikkat çekiyorlar. Tesettüre girince hatlar belli olmamalı ve dış kıyafet her zaman siyah olmalı doğru kapanan çok az var. Herkes gerektiği gibi kapansa bu sorun ortadan kalkar. Başı kapalı bir bakıyoruz altında pantolon, tayt. E ne farkı kaldı açık bir insanla? Demek istedigim bu. Makyaj yapiyor dar giyiniyor acik bir insanla basortulu bir insanin farki kalmiyor. Tesettur kendini korumak, kalkan demek ama bizim toplumumuzda ki kadinlar aksine kapaliyken dikkat cekiyor makyaj yapiyor. Örtünmek sadece bas kapamaktan ibaret degil. Hakkıni vermek lazım.

1|0
    0|0
  • Merak ediliyorlar. İşte anlattığın durumda ne halde olduğumuzu gösteriyor. Medeniyet gerek saygı bayana da erkeğede...

1|0
    0|0
  • Ilk zamanlar herkes bana bakıyor düşünmek normaldir zamanla alışır ve umursamazsınız.

1|0
    0|0
  • belki güzelsindir ondandır. ama ben bakanıda görmüyorum 😉

1|0
    0|0
  • Çok gereksiz makyaj ve ilginç kıyafetler giydiklerini için

0|0
    0|0
  • Gizemlilik seksidir içindekini hayal edersin daha çok zevk verir farklı olan ilgi çeker

1|0
    0|0
  • Kapandığımdan beri ben bu kadar bakılmaksızın görmemiştim

0|0
    0|0
  • gerçek kapalılık ferace giyip topuklu ayakkabı giymeden makyaj yapmadan kapanmaktır eğer bunların aksini yapıyosan tabi dikkat çekersin

0|0
    0|0
  • damacanaya yellenen sana nie yellenmesn yavrum

1|0
    0|0
    • 😂😂😂😂 dimi haklısın canm

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...