Haklı mıyım haksız mı?

evet ks halkı sizin görüşleriniz ney bakalım 1,5 sene önce askerlik yaptığım birlikten 6 ay'ım kala firar ettim çünki haksızlığa uğrandım orda çok ağır haksızlık hemde haklı mıyım haksız mıyım nedeni yorumlarda olacak

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne gibi haksizliga ugradin

0|1
    0|0
    • sağ elimin baş parmağı soğuktan çürüdü balon gibi şişti resmen kan topladı ve beni hastaneye göndermedi o beyin özürlüsü komutan neymiş efendim ben kürt olduğum için bu bana allah vergisiymiş bende çıktım geldim

En İyi Erkek Görüşü

• selam uuzldum ama Şu an napıyon askerlıkk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın canım

0|1
    0|0
  • Firar etmen üzücü olmuş. Sonuçta firar ettiğin için gene o askerliği sana tam olarak yaptırıcaklar. Sağlık problemin olduğu için seni revire göndermesi gerekli idi. Bir komutanın hatası yüzünden askerliği tekrar etmen sence ne kadar mantıklı. Ayrıca firar ettiğin için ekstrada ceza alırsın herhalde. Bence komutanı bir üst komunata şikayet edip durumunu izah etmen daha akıllıca olabilirdi sanki. Umarım parmağınız şu an iyidir genede geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum size :) :)

0|0
    0|0
    • şimdi şöyle söylim askerliğe baştan başlamıycam o sistem değişti en fazla 2 ay fazla yaparım ayrıca bir üst komutana şikayet etseydim bir işe yaramazdı çünki it itin etini yemez diye bir söz var o söz doğru... parmağım henüz tam iyileşmemiş ama yine de gidip kurtulayım diyom firardayken ehliyeti mi de aldım yeterli bana :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...