Ben neden mutlu olamıyorum?

Ortalamanın üstünde bir hayatım var. Sosyal çevrem geniş. Ne istersem yapabiliyorum ama bir türlü mutlu olamıyorum. Çok mu ah aldım bilemiyorum.

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• mutluluk içten gelir. ah aldığını düşünüyorsan belki de kendi kendine mutluluğu haketmediğini düşünüp engel oluyorsundur.

Mevlana'nın da belirttiği gibi:

Kardeşim sen düşünceden ibaretsin
    Geriye kalan et ve kemiksin
    Gül düşünürsün , gülistan olursun
    Diken düşünürsün dikenlik olursun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir hayat amacın yok boşa yaşıyorsun haksız mıyım?

0|0
    0|0
    • Evet günübirlik yaşıyorum

• bir hayat amacı edinmelisin bu bir ideoloji veya bir hedef de olabilir doğruluğuna ulaştığın şeyler olmalı ve bunları savunmalısın

Kızlar Ne Diyor 10

• Ah almış olabilirsin veya bir beddua. Helleşmen gerek üzdüğün insanlarla yoksa işlerin ters gider :). İnan buna. Karma.

0|2
    0|0
    • Gözyaşlarını helal etmeyen mi dersin, bela okuyan mı dersin, küfür eden mi dersin. İnanmazdım ben bu ah alma olayına.

• bu saydiklarini mutluluk icin bir faktör olarak görüyorsun oyüzden bir sebebe bagladigin icin böyle düsünüyorsun ama yanlis

0|1
    0|0
  • Yanında samimiyetine inandigin biri kalmadiysa soyledigin doğru olabilir

0|1
    0|0
  • Bazı insanlar mutlu olmaz

0|1
    0|0
  • Olabilir bir ihtimal

0|1
    0|0
  • Gerçek sevgiyi göremiyorsundur belki etrafta?

0|1
    0|0
  • Olabilir :)

0|1
    0|0
  • Birilerini üzdüğünü düşünüyorsan ah almış olabilirsin.

0|1
    0|0
  • Ne istersen yapabiliyor olmanın mutsuzluğu o kardes. bir şeyi isteyip sabırla ona ulaşmayı beklemek ve sonunda kavuşmak gibi bir mutluluk var sen onu yasayamiyorsun ki mesela

0|1
    0|0
  • Bende ayni durumdayim, halbuki cok guzel bir kizim, herkez tarafindan begenildiigim halde, huyum suyum duzgun oldugu halde, hic karsima beni gercekten seven biri cikmadi, ciktiysada ben begenmedim, ve hep mutsuzum yani ask konularinda. Acaba ah aldigim icinmidir diye dusundugum cok oldu

0|1
    0|0
    • Tam mutlu oldum diyorum sonra bir aksilik oluyor bitiyor o mutluluk.

• Allah Allah ayni ben!!! cevremdekilerde hep der, sendede sans yok diye

• Aynen aynen

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...