Sitede ki kişiliği oturmamışlarla karşılaştınız mı hiç?

Bu şahsiyetlerin yaşı, cinsiyeti, dini, siyasi görüşü ya da cinsel seçimi önemli değil. Zira her gruptan çıkıyorlar. Hele bir kaç tanesi var kafalarına göre sorunuza-görüşünüze gelip durduk yere hakaret edip aşağıladıktan sonra bir de engelliyorlar. Bu sıfatsızlarla sizde hiç muhatap olmak durumunda kaldınız mı?

1|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• :) karşılaştım küfür hakaret etme ihtiyaçlarını karşılayıp gidiyorlar. umursamam öylelerini ben

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişiliği oturmuş yetmemiş birden fazla kişiliğe bürünmüş çok fazla insan var burada
    Allahtan çoğu engel listemde

0|1
    0|0
  • malesef normal soru soruyorsun ya da normal yorum yapıyorsun altına alakasız yorumlar bırakıyorlar provakatıf paylasım yapıyor adam ol dıyorsun mesajda hakaret edıp engellıyor

0|1
    0|0
  • Boş adam doku bu site ne bekliyosunki, küfürü hakareti nasılsa klavyenin başındayım beni görmüyo diye saydırıyo, hiç muhattap bile olmayacaksın öylelerle, ha bide egosu tavan yapmışlar var onlara çok gülüyorum 😄 Ulan sanaldasın havan kime..

0|1
    0|0
    • Evet bir egoistler mevcut. Sanırsın küçük dağları kendi yaratmış büyükleri miras kalmış :D

• Çoook

0|1
    0|0
  • Defalarca hemse

0|1
    0|0
Yükleniyor...