Günaydın Kezbanlar ve Barzolar?

Barzolar bugün kezban peşinde koşmak için alışveriş merkezlerine gidecekmisiniz ya da siz kezbanlar paralı barzolar peşinde koşmak için süslenmeye başladınızmı?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• cay iceyim dedim icemedim. bu ne ya :D

1|1
    0|0
  • Gunaydin keko

0|2
    0|0
  • Kezban senin anandir

0|3
    0|0
  • terbiyesiz

0|3
    0|0
  • Bugün alışverişe gitcem ama ekonomiyi canlandırmak için

0|1
    0|0
  • Çook saçma olmuş😳😳

0|1
    0|0
    • Saçma ama isabetli ;)

• Ezik ve kabasın ✋

• Teşekkürler ederim..

• Sen kimsin de kezbanlar yakıştırması yapıyorsun insanlara hepimizi yaratan belli bütün insanlar iyi içleri bilemem Rabbim güzel yaratmış

0|1
    0|0
    • Keşke biraz daha akıllı yaratsaymis bekçi çıktı çoğu normal kafa basmiyo :D

• Canim benim Rabbim insanı yaratır ancak iradeyi insana bırakır tercih senindir ben burada allahın yarattığı kulu değil onun kendi tercihine vurgu yapıyorum bunu sadece aşağılama olarak değil bir eleştiri olarak görmek bu kadar zor olmamalı..

• günaydın)

0|1
    0|0
  • Günaydın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• saol borzo

0|2
    0|0
  • Günaydın

0|1
    0|0
  • hiç komik değil

0|1
    0|0
  • Allahın emri

0|1
    0|0
  • sen ne oluyorsun.
    insanları aşağılamak erdemli bir davranış değildir hele sınıflandırmak kadar alçakça bir davranış olamaz.

her ne kadar dediğin şey realitede var olsada

0|0
    0|0
    • Dediğim şeyde realite varsa fazla konusmiyacaksin, trajikomik bir durumu sunmak istedim insanların algıları bu tip adlandırmalara fazla kayıyor ne yazıkki ancak düşünce yapınız okadar kıtki erdem ve sınıflandırmadan bahsedip hemen savunmaya geçiyorsun neden çünkü sende bir barzosun ve barzoysan ya da kezbansan ezerim..

• Konu kapanmıştır barzocum iyi günler :)

• senınle yaşıtız ama ukala ve ön yargı gıbı vasıflara sahıpsın

• Günaydın kro

0|2
    0|0
Yükleniyor...