İş seyahati ve peşine bir kaç gün tatil yapıp dönecem bu sürede yanıma neler almalıyım sizce?

iş seyahati ve peşine bir kaç gün tatil yapıp dönecem bu sürede yanıma neler almalıyım sizce?

biraz bakımlı kendine özen gösteren şık giyinmeyi dikkat çekmeyi seven biriyim daha önce doğru düzgün ne tatile nede iş seyahatine çıkmadım bu sebeple bilenler yardımcı olabilirler mi?

öncelikle giyim anlamında yanıma neler almamı önerirsiniz

sonra ise banyo yapmam traş olmam vs adına yanımda kozmetik çantamda neler olmalı.

otellerde havlu olur mu ütü olur mu traş bıçağı alsam traş köpüğü olur mu vs gibi sorularım var çünkü herşeyi alırsam bavulum ağır olur ve gezemem almazsam yarı yolda kalabilirim bu sebeple yardımcı olursanız sevinirim.

gideceğim otel 3 veya 4 yıldızlı bir otel. ben ise 3 günün sonunda pansiyonda kalarak bu süreyi 1 ya da 2 haftaya çıkararak gezmek tozmak kendimce tatil yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Don, corap, tshirt, gomlek, pantolon. Sampuan al, tras bicagi ve kopugu al. Ilac al agri kesici falan ne olur ne olmaz orada hastalanirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...