Ben birinden hoşlandım ve insanlar bana kötü bakıyor ve utanıyolar. Ne yapmalıyım?

Ellerim kasılıyor kasıldığımı görünce mutlu oluyolar ve neredeyse fakültenin çoğu beni konuşuyor. Hemen okul değiştirmeliyim değil mi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kimden hoşlandın da senden utanıyorlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nasıl ya anlamadım

0|0
    0|0
    • Yani şöyle sınıftan birini sevdim ve bana ihanet etmişim gibi bakıyorlar fakültenin çoğu biliyor bunu.:/

• takma ya bence

• Okul değişmek en sağlıklısı bu böyle yürümez

Erkekler Ne Diyor 4

• değüşşi

0|0
    0|0
  • ellerim kasılıyo derken rahatsızlıktanmı heyecandanmı biraz anlatsana kardeşimdede öyle bir rahatsızlık vardı

0|0
    0|0
    • Kollarım da kasılıyor ayrıca ayaklarım da göğsümün üzerine yumru oturdu insanlar beni suçluyor ve ayıplıyor.

• yooo alışırın neden egitimini yarım bırakasınki çok büyük bir degişikşlik 0olmaz ama zor oluyoiştee

• Herjes beni dışlarken mi çıldırırım tüm fakülte

• Ben de gorsem ya nasil oluyorsun videosu var mı ünlü yaparım seni

0|0
    0|0
  • saçmalama :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir şey anlamadım desem tam yerinde konuşmuş olurum. Ne demek istedin?

0|0
    0|0
    • İnsanlar beni suçluyor ve ayıplıyor hoşlandığımdan dolayı. Bir suç işlemişim gibi. Sınıf arkadaşımdan hoşlandım.

• Takma bence sen onları. Onları takıp önemsedikçe daha çok üstüne gelirler. Bak sende diyorsun suç işlemişim gibi. Suç işlemediğinin farkındasın ki bu duygular en doğal duygular kimse seni hissettiklerin için dışlayıp suçlayamaz o cesareti o insanlara verme. Sen rahat oldukça kasılmalarında azalacak ve o insanlara kemik atmış olmayacaksın.

Yükleniyor...