Havalı kızlar yardım eli uzatın şu garibe?

Havalı kızlar kendini beğenmişler canlarım ablalarım ben çok mütevazi bir insanım insanları kıramıyorum aşırı empati yapıyorum. Şimdi gidiyorum bir yere adamın biri geliyo bir bahane bulup tanışmaya çalışıyo ama amacı sanki bir konuda sohbet etmekmiş gibi hıhı evet diye geçiştiriyorum bu yüzden bu abazalara yüz vermiş gibi oluyorum ordan kalkıp gitsem adam diğer insanlara rencide olacak ve herkes benim kötü biri olduğumu düşünecekmiş gibi geliyor o yüzden mal gibi adama yüz vermiş gibi oluyorum. bunu nasıl yenebilirim? bir de ne bilim mesela arkadaşlarım da çok kabasın adama çocuğa niye öyle yaptın vb diyorlar mesela kalkıp gittiğimde ya da adama bişi dediğimde Ezikliyolar. Siz nasıl hallediyorsunuz böyle durumları mesela bir kurstasınız arkadaşlarınızla çocuğun biri geliyor iyi bir bahaneyle tanışmaya çalışıyor ama çocuğu da sevmediniz naparsınız arkafaşlarınız ne tepki verir size?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben iddia ediyorum senin kitabın kuran falan değil. Sen Kuranı Kerimi sadece müziksel bir ses olarak makamla okumayı veya ölülere okumayı tercih eden birisin. Diriler için gönderilmiş bir kitabı ölülere okursun. Bu hayatta takıldığın herhangi bir durumla ilgili açıp kurana bakmazsın. Hadis fıkıh alim hoca vs gibi şeylere başvurursun. Sonra burda kalkıp benim kitabım rehberim kuran deme. Hem başka kitaplarla açıklanmaya muhtaç ise Kuran, nasıl tam ve eksiksiz olabilir. Oysa Allah Kuranı Kerim in eksiksiz olduğunu belirtir. Eksik bırakmış gibi 'hadis açıklıyor' kuranı diyorsun?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili ask mesk tanisma isleri haram kardesim! Musluman isen ve iman ediyorsan bu sozume kulak as derim. Sen kimseye kendini kanitlamak zorunda degilsin, hicbir erkege yumusak, sevecen olmak zorunda degilsin! Birak cevren ne dusunurse dusunsun zaten arkadas secimini de bir gozden gecir derim. Evlecegin kisiyi elbet bulacaksin bunun icin flort etmene gerek yok, cunku kaderindr ne varsa o olacak zaten. Sabirli ol helal olani bekle. Ayrica empati ve benzeri ozellikleri sakin ama sakin kaybetme, seytana mi benzemek istiyorsun? Arkadaslarin bu ozelliklere sahip degilse bu onlarin eksigi ve kusuru. Sen karakterinden ödün verme, seni sen yapan bu ozelliklerin. Unutma ki bunlar Allah katinda cok cok degerli, varsin insanlar deger vermesin öldügün zaman hesap verirken kimse yaninda olmayacak. Ne o deni "ezikleyen" arkadaslarin ne de flortlerin. Bunu aklindan cikarma derim. Her koyun kendi bacagindan asilir.

1|0
    0|0
    • @ÖyleBirşey sen oyle soyledin diye gercek degismez. Ya da benim inancim degismez. Kalplerin icindekileri en iyi Allahu Teala bilir.

• Aynen öyle. Senin dinin sana, benim dinim bana...

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak senin kazancın onlardan daha yüksek olur ikili ilişkiler açısından

0|0
    0|0
    • Ya 35 yaşında adam bile askıntılık ediyo çıldırıcam artık. Ben kabalık etmiyim diyorum adam sülük gibi yapışıyo en sonunda patlıyorum. Bilmiyorum belki ben normalim ama çevrem problemli

• Ben havalı olana selam bile demem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...