Toplu taşıma araçlarındaki agresif insanlar çok gereksiz değil mi?

Zaten kalabalık bir de bu insanların homurtular hiç çekilmiyor millete afra tafra beğenmiyorsan binme kardeşim millet senin tribini çekmek zorunda mı

Bugün otobüs çok kalabalıktı bn de ayaktaydım kızın yanı boşalınca ayakta uyuyan çocuğa sen otur düşceksin dedim güldüm çocuk oturunca kızın suratı attı oturmasan olmuyor sanki deye homurdandı tepem atmış çantamı kafasına gömesim geldi sanki çocuk onun yanına oturmaya çok meraklı pardon hanımefendi rahatsız olduysanız kalkabilirsiniz eshotlara kişiye özel koltuk yapmamış belediye dedim ukala bn öyle mi demek istemiştim dedi siz ne demek istediniz bilmiyorum ama bn böyle söylemek istemiştim çocuk sizi yemeyecek sadece yanınıza oturdu istemiyorsanız kalkın rezervasyon yapılmıyor dedim bir sonraki durakta indi çok gereksiz değil mi ya

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben genelde o yüzden kapris çekmemek için bayanların 10 metre uzağında ayakta dururum birde teyzeler var dikizleyen oturduğun zaman para veriyoruz ayakta gidiyoruz falan biz sanki bedava gidiyoruz diyemedim otobüs şöförü zaten otobüse aldıkça adam alır aldıkça alır yürümeyi tercih ettiğim zamanlarda oluyor geç varıyorum ama en azından kapris çekmiyorum

1|0
    0|0
  • aynen ınan ıyı sınırlerıne hakım olmussun cantayı kafasına gecırseydın gorurdu gununu gecen metro ıle aliagaya gıttım yolda muzıge dalmışım yaşlı bır amca sırtıma vurdu kalk dedı ayıp degılmı yer vermıyorsun gormedım amca desemde bana benı dovecekmış gıbı baktı gelde sınırlenme yoksa ben gercekten yer verırım ve gormedım

1|0
    0|0
  • Bu kezbanlar yanına oturduğunda bile aşık olduğunu zannediyo yanına oturan kişiyi.

2|1
    0|0
    • Çocuk belli ki yorgun belki hastası var gece uyumamış belli yani sapık ağzı gözü ayrı oynasa neyse normal insan işte ağzına kürekle vurcaktım da küreğim evde kalmış

• zihniyet sıkıntı teyze. s

• Teyze demene gerek yok abla desen yeterli :)

• üşenmeden okudum hepsini öylelerinin azını burnunu kıracaksın işte sanki hanfendi ingiliz kraliyet ailesinden

1|0
    0|0
  • Birde kapı önlerini misak-ı milli sınırlarını savunurmuşçasına terk etmeyenler var. Be hey gavurun askeri girmeyecek ordan ben gireceğim lan. bir yer aç ne bilim az oynat o poponu.

1|0
    0|0
  • Gırtlaklayasım geliyor inanki :)

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim seni... Ben de dolmuşta ayaktayım sağım solum önüm arkam bayan dolu mecbur çapraz duruyorum kimseye dokunmamak için, adamın birisi kapının orda ''BİLADER SEN ŞÖYLE DÖNSENE DEDİ '' tabi benim şartel attı, sert bir şekilde ters bakarak ' NİYEEEE '' dedim... ''BİZDE SIĞALIM ONDAN '' dedi kısık sesle... içimde kavga kıpırtıları var resmen adam bulaşsın da ağzını yüzünü hoşaf edeyim diyorum... ''HER DAKKA DOLMUŞ GEÇİYOR ONU NİYE BEKLEMEDİN, BİRAZDAN İNCEM BEKLE SIGARSIN'' dedim... Bekledi sonra da sığdı galiba...

Demem o ki namus bekçiliği yapıyorum diye insanların günahını alan gavatlar ( herkesi kendi gibi sanan ) beni çileden çıkarıyor... En kısa zamanda ya birini dövücem ya da dayak yiycem, bakalım ne zaman olcak.

0|0
    0|0
  • Uzun siyah

0|0
    0|0
  • Dolu deli oluyor genelde.

0|0
    0|0
  • Kanka sadece o değil bence herkes aptal bizim Türk toplumu ben kimseyi sevmiyorum zaten çünki ne... luk varsa Müslümanlarda var zaten kimse müslüman degilki Müslümanım diye geciniyorlar

0|1
    0|0
    • İslami hoşgörüyü anlayamayınca insanlığımızı kaybettik

• Ben on yargı li değilim ama git Hristiyanlar adam gibi adam ya biz adı müslüman olan bir ülke ama hiç alakası yok git Hristiyanlarin hayatına bak adam gibi adamlar ben milletimi sevemedim zaten

• Niye homurdanmış olabilir ki

0|0
    0|0
  • gereksizler var agresifler var sen agresif oluyorsun gereksiz de inmiş

0|0
    0|0
  • İyi demişsin, kesinlikle. 👍 haketmiş.

0|0
    0|0
  • evet ama yapacak bırşey yok

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Insanlar bazen salaak olabiliyor takmamak lazim

1|1
    0|0
  • ayy evet öyle tipler çok :D

1|0
    0|0
  • Bunlara yer veriyor erkekler bir de.
    Terbiyesiz.. Ağzına Sağlık.

1|0
    0|0
  • Otobüste bir yer boşaldığında ayaktaki yaşlı hamile ya da çocuklulardan önce çoğu 20li yaşlarda erkeklerin neredeyse koşarak oturmaya gittiğini görüyorum.

0|0
    0|0
  • Niye ayol bnde otobus bosken yanima oturan yaslilara haz etmiyom. Bos oldgu zamnlar yani o kadr bos yer var git oraya otur😈

0|0
    0|0
Yükleniyor...