YARDIM EDIN (girdiğim her ortamda dislaniyorum)?

Çok mutsuzum her girdigim ortamda dislaniyorum yaşım 20 ama 16 yaşında gibi duruyorum arkadaşım olsa bile beni yönlendirmeye çalışıyor benim yaşıtlarım da bana hiç yanaşmıyo kendimi eksik hissediyorum erkekler de hiç yanima arkadaş olarak bile oturmak falan istemiyor insanlar bana tuhaf davranıyorlar bir yere gitmek istemiyorum küçük durduğum icin tek basima alışveriş bile yapamıyorum diğer kizlara göre boy olarak da biraz kisayim beni kimse sevmicekmiş bir yuva kuramicakmişim gibi geliyo hakikaten de öyle şu zamana kadar kimse de bakmadı zaten çevre edinemiyorum göze her yerde batiyorum napabilirim? :(

Güncellemeler:
Güncel

1|1
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlara takılma bence seni olduğun gibi gören insanların dışında diğerlerini önemseme.. geçer bu zamanlar ne güzel yaşlardasın tadını çıkar hayatın, hem küçük görünmek aslında çok iyi bir avantaj düşünsene yaşıtların sendroma girerken sen daha genç ve bakımlı duracaksın ;)

1|0
    0|0
    • Gençliğimi yaşayamadıktan sonra yaslılığımin da önemi yok

• Özgüvenin daima yüksek olsun :) nelerini gördük iyiyim diyen havalarından geçilmiyor ama bişeyede benzemiyorlar :D

özelden yazayım dedim ama mesaj atamadım :)
      konu sahibi arkadaş dicek sohbete döndü burası :)

En İyi Kız Görüşü

• Canım bunun boyla kiloyla dış görünüşle pek ilgisi yok bazı insanların şansı böyle oluyo işte boy kilo görünüş kısmını çıkar aynı ben yazdıkların güzellik desen var fizik desen var sempatiklik desen var ama bana da bakan yok ben de her yerde dışlanıyorum hiçbir zaman da değişmeyecek gibi bu durum

1|0
    0|0
    • Anlamıyorum kismetsizlik basiretsizliğin son raddeaindeyim sanki denizin içindeymişim de cirpindikca su yutuyorum :(

• Inşallah düzelir hayatımız mutluluğu gerçekten hakeden kızlar hep mutsuz kendini begenmiş gıcık kızlar hep çok mutlu :(

• Aynen öyle valla 😢

Erkekler Ne Diyor 9

• önce bir sakin ol bakalim.
    niye bu kadar karamsarsin?

1|0
    0|0
    • Yaşadığım olaylar beni karamsarlığa itiyor çünkü kimi sevsem benimle dalga geçti nereye gitsem hep bir dışlandı çevremdeki insanlar hep bana soğuk davranıyorlar derslerine adapte olamıyorum takıntılarımdan başarıya ileriki hedeflerime odaklanamıyorum :(

• bence sen cok kafana takiyorsun. stress yapmissin. eger birisi seninle dalga geciyorsa bilki onun karakteri zayiftir. Sevgine karsilik vermek zorunda degiller ama dalga gecmeyede haklari yok.
      Cevrenin seni dislamasinin nedeni ne? Davrabnislarinmi? konusmalarinmi? ne?
      sen her olumsuzluga ragmen yinede hedefinden vazgecmememn lazim. cünkü okul senin hayatin. Birak bos insanlar konusup dursun. Kulagini tika onlara karsi. seni begenmiyorlarsa sende onlardan uzaklas. Ilgilenme bile. sevdigin sevmiyorsa yol ver gitsin.
      Ama umudunu hicbirzaman yitirme. Cünkü seni ayakta tutan umut olacak. Ve hedeflerinden asla vazgecme.

• Uzulme canim karsina hak eden biri cikar deger verir sana. Bende bekliyorum gun gelie cikar karsimiza

0|0
    0|0
  • uyumsağlamada sıkıntıların var

0|0
    0|0
  • umursama

0|0
    0|0
  • Yoksa sen kisa boylu tombul ortancadan hallicemisin

0|0
    0|0
  • İlerde mutlu olacaksın aynı durum bendede var evlenecegim kıza söledim diyo kücüksün. Bende sinirim bozuldu. Merak ediyosan göstereyim ne kadar büyük oldugumu nese salla ya.

0|0
    0|0
  • Sabret

0|0
    0|0
  • Görmek gerek bir seni başka bişey mi var acaba

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• @benaslındayoğumm ya resim atmayi sevmiyorum :/ pek resim cekinmem

• Bu tür şeyler dinlenerek olmaz ama şunu dene arkdaş edin meye çalışma kendini kabullen biraz değişik hobiler edin bende öyle bir dönemden geçtim

• sendeki sosyal anksiyeti bozukluğu. Kolay geçen bir durumdur. Bir psikologla görüş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Üzülme kendine güven kendini sevmeye çalış başkalarıyla kıyaslama her insan özeldir

1|0
    0|0
    • Kendine güven de bir anda olmuyor :( inan o kadar şanssızım ki annem bile ben doğmadan beni aldıracakmıs :(

• Olsun bende çok güvenli değilim ama olmamız lazım

• bunun minyon olmanla bir alakası yok demekki 16 yaşında gibi davranıosun nice minyon arkadaşlarım var atak ciddi yaşından büyük davranan hiç de dışlanmıolar

0|0
    0|0
    • Bende gayet atak ve ciddiyim ama nasıl davranirsam davranayim olmuyo

• Bildirim almayi kapanmıştır neyse sagol @benaslindayogumm konuşmak insanı birazda olsa rahatlatiyo

• bild, r, m almayı kapatmadım ama sorun değil.

• Gorunuşunle alakalı değil bende uzunum ama birsürü arkadaşım var insanları stalkla ve aeaştıe sonra konuya gir

0|0
    0|0
  • Mesaj at konuşalım istersen

0|0
    0|0
  • Ben beeen ilacım olsa kendi başıma sürcem

1|0
    0|0
  • Kizim ne sansliyiz iste minyonuzzz 😇😇

1|0
    0|0
    • Minyonlukla ilgisi yok tek ya basimdan geçenleri anlatsam ağlarsın saf salak gibi mi duruyorum dışardan anlamıyorum ki :(

• O zaman dişli olucaksin kendini ezdirmiyeceksin yoksa ezenin çok olur.

• Oha aynı ben yaa okurken kendim yazmisin gibi aynı ben tipatıp aynisi

1|0
    0|0
Yükleniyor...