Tavsiye edeceğiniz bir kitap varmı?

Roman okumayı seviyorum sürükleyici olursa sevinirim bazı romanlar laf kalabalığından başka bisey değiller.
Önerilerinizi bekliyorum sürükleyici romanlar olursa sevinirim.

1|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sarah Jio'nun kitaplarını tavsiye ederim bir çırpıda okuyorsunuz ve sürükleyici. En son kitabı çıktı bungolow onun gelmesini bekliyorum gelsin hemen okumaya başlayacağım :) :)

http://images.mobilism.org/?dm=IW8V

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hüseyin Nihal Atsız- Deli Kurt, Bozkurtlar
    Cengiz Aytmatov- Elveda Gülsarı, Toprak Ana, Beyaz Gemi

Bu 5 romanı da kesinlikle okumalısın. Zerre kadar pişman olmazsın inan bana.

0|0
    0|0
    • Icerikleri nedir

• Deli Kurt: İsa Çelebi'nin oğlunun hayat mücadelesini anlatan bir kitap. İnanılmaz etkileyici. Aşk, savaş, ihanet, entrika. Biraz da fantastik. Tek kelime ile muhteşem. (2 kere okudum)
      Bozkurtlar: 2 bölümden oluşuyor. Kürşad'ın 40 çerisiyle Çin sarayını basmasıyla ilgili bir kitap. Öncesi ve sonrasını anlatıyor. O dönemlerde yaşanan mücadeleleri, sefaleti mutluluğu, birliği, beraberliği anlatan bir eser.
      Elveda Gülsarı: Gülsarı adlı cins bir atın doğumundan yaşamına kadar olan hikayesini anlatıyor. Aynı zamanda eserde Gülsarı'nın sahibiyle aralarında oluşan bağdan da sıkça bahsediliyor.
      Toprak Ana: Savaş yıllarında yaşanan sefaleti, ölümleri, cepheye gidenleri anlatan bir hikaye.
      Beyaz Gemi: Issık Gölü civarında yaşayan küçük bir çocuğun gözünden Sovyet Rusya eleştiriliyor. Gelenekçilik, yozlaşma gibi temaları konu alıyor.

• Ejderha dövmeli kız, bir kere oku ikinci kez oluşacağına garanti veriyorum.

0|0
    0|0
  • fısıltı

0|0
    0|0
  • Charles Bukowski - Sıcak Su Müziği 👍

Müzik diyince aklınıza müzikli şeyler gelmesin 😁

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit Beyoğlunun en güzel abisi
    Dan Brown Cehennem
    Ahmet Ümit Elveda Güzel Vatanım

0|0
    0|0
  • Morphurgo-kayip zamanlar tavsiye ederim benim en begendigim kitaptir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Macera mu olsun

0|0
    0|0
    • Aşk romanı da olabilir fazla edebiyat yapmasın kitap akıcı olsun macerada olur tarihi de olur

• Empati
    Olasılıksız (Adam FAWER)

0|0
    0|0
  • Eroinle dans

0|0
    0|0
  • Serenat Zülfü Livaneli sil baştan ( ken grimwood )

0|0
    0|0
Yükleniyor...