Seda sayani terbiyesiz bulan bir ben miyim?

Programi bir kez bile izlediyseniz eger insanlara olan tavrini görmüssünüzdür. Herkesin lafini agzina tikiyor. Kimseyi konusturmuyo herkese bagiriyo kendinden büyük insanlari asagiliyo. Bunlara sahit oldunuz mu?

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 7 kez bosanmis birisinin sunduğu evlilik programından ne bekleyebilirsin ki zaten..

1|0
    0|0
    • 15 sevgilisi olmus.. Tabii bu bildiklerimiz.

• Katiliyorum kesinlikle.. Cok üzücü. Doktor mühendis avukat olmadigi sürece elektirik alamiyolar

• Bu zihniyetin sonucu olarak bize elektrigin en babasini vereceklerde... iste baslarina gelmeden anlamiyorlar. her neyse, yaptiklari dogru birsey degil. ve size son olarak bir soz birakayim.
      Eger bir ulkenin, kendi halkini aldatan bir medyasi varsa, o ulkenin bir dusmana ihtiyaci yoktur...
      Gecmis olsun diyorum. su noktadan sonra ulkenin basina ne gelirse yeridir..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Üzücü tarafı ne biliyor musun? Millet hala izliyor. Angus kuşu gibi... İşi gücü bırakıp afedersin tuvalet için reklam bekleyerek izliyor. Freni patlamış kamyon gibiyiz Allah'a emanet gidiyoruz.

1|0
    0|0
    • Allah sonumuzu hayir etsin

• Çok güzel bir söz var bunu üzerine.. Sonumuz hayırmı bilmem
      '' Kula bela gelmez hak yazmayınca, hak bela yazmaz kul azmayınca.''

• Cok güzel

• Bunadi

1|0
    0|0
  • Boş beleş insanlar.

1|0
    0|0
  • izlendiğine göre herkes memnun durumdan

1|0
    0|0
    • Tamam, ben de izliyorum ama sirf eglencesine cok gicik bir insan ya. Koca koca insanlar gelmis "seda abla" diyolar. Kölesi olmuslar

• Tv izleyen biri degilim aslinda ama dizi izlemekten daha iyidir diyip bakiyorum arada

• daha kaliteli şeyleri izlemek sana olumlu artılar katacaktır böyle programlarla beynini uyuşturmamalısın

• Ben ünlülerin hic birini sevmem hepsi asagilik ruhsuz kalpsiz. Bir cuppeli hocayi severim mahmut hocayi falan:)

0|0
    0|0
  • bakın hep söyledim söylüyorum, sal gitsin

1|0
    0|0
    • yalnız şaka bir yana
      tv izlemek gerçekten akıl kârı değil
      mümkünse gazete alın okuyun tv izlemeyin.

• evlen benimle

• ☺️☺️☺️☺️

• Annem yavruuumm diyor uyuz ediyor :D

0|0
    0|0
    • Telefona birini bagliyo. Adin ne diyo. Ayse diyo. Hemen aski birtanesi oluyo. Ayse hayatimmmmm nasilsin canimin iciii. Samimiyetsiz pislik

• kardeşim evet :(

• y4vşak :D

• kendinden büyük insan yokki orda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın neki programı ne olsun

1|0
    0|0
  • Hepsinin canı cehenneme

1|0
    0|0