Bu dava sonucu ne olur sizce?

bir anlık cahillikle fotosunu kullanarak twitter açmıştım. Öncedende biraz ilgilendıgımı bellı ettıgımde şikayet etmıs benı dırek bende kabul ettım suçu neyse 136-1 kişisel veri 2-4 yıl hapis. Kamu davası açılmış.3 kez duruşmaya çıktım kız üniye gittiğinden gelmedi. İfade için hakım yazı gönderttı ama vermemıs ondan hep ertlendı sanırım bu son duruşma olcak. Yanı ne olabilir? Savcı iddianamede arkadaşlık kurmak ıcın fotosunu kullanarak twıtter actıgını vs yazmış. Hakimede pişmanım vs dedim dikkatini çekmek içindi zaten bıseyde yapmadım hesapla açtıgımal kaldı öyle?

Güncellemeler:
2 kere duruşmaya cıktım kız gelmedi ondan ertelendı 1 senedır sürüyor
Bu 4. durusma olcak sanırım karar cıkcak. Kız ıfadesı ıcın zorla getırılme cıkmıs

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Yahu siz erkekler nr aman akıllanacaksınız

0|0
    0|0
    • siz delirtmeyi bıraktığınızda.

• sende bir umut var gibi sürekli erteliyor derken
      sen gerçekten pişman olduysan o dava kapanır kız şikayeti çeker
      güven bana.
      ama gerçekten pişman olmadıysan
      cezayı çekecen hacı
      adamlık öldü mü?

• kızın duruşması bugundu hakkında zorla getırılem kararıda vardı kesın gıtmısdırı acaba

En İyi Erkek Görüşü

• ifade sonunda Uzlasma kabul ediyorum etmismi etmemismi?

0|0
    0|0
    • kendı arkadaslarıyla naber napıyon üni de hayat nasıl vs tarzında havadan sudan muhabbetler. Kız onların ss ni alıp zaten sıkayet etmıstı. Savcı iddianamede: şahıs fotoğrafını kullanıp twitter açtıgını arkadaslk kurmak ıcın yaptıgı dıye yazmıs. İlk duruşmaya kızda gelmıstı ama yanlış mahkemenın onunda durdugumuzdan olmadı ıkımızde gelmemiş sayıldık. Diğer duruşmaya ben cıktım kız unıye gıttı gelmedi hakıme ıfade verdım hakım yazı gonderttı bulundugu sehırde alınsın ıfadesı dıye erteledi, diğer duruşma 4 ay sonraya yıne cıktım kız gıtmemıs ıfade vermeye, bana eklemek ıstedıgın bısey var mı dedı ben yok aynen yıne gecerlı karakolda vs dedıklerım dedım, yine yazı yazdırdı ıfadesı alınsın talımat durusma vsdenıyomus ıste 4. durusma olcak sımdı?

• şikayet ifadesinde, arkadaşlıkkurmak ıstedıgını benımle defalarca konusmaya calıstıgını sordugumda o oldugunu demedıgını sonra hesap acıp konusmaya calıstıgını vs fotomu kullanarak acıtıgnı tarzındaydı 1 sayfa hep bu cumleler tarzında. Ama hakım yine o olmadan ıfadesı karara baglamıyor bu ıfade etmıyr demekkı

• duruşması bugun gozukuyordu hakkında zorla getırılmede varmış. Sonr ailesiyle konustuk duurum bu falan dıye onlarda tamam bız bugun hallederiz demişler sonra naptılar bılmıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• 5 yıllık denetim ve mahkeme masrafları, kız onurum zedelendi dediyse bir miktar tazminat ki o biraz zor. Aynı suçun bir daha bu süre zarfında tekrarlanması halinde hapis cezası olabilir. bu cezalar sicile işlenmez Amma velakin en kötü ihtimal ufak bir ceza ile sicilin bozulur içerde yatmazsın merak etme. Ayrıca yaptığın hiç hoş bir şey değil. Ders almışındır umarım.

0|0
    0|0
    • Kız şikayetcı degıldı yanı ıfade olarak olumlu, ailesi ilede konuştuk ama katılmıyor durusmalra unide yanı pek umrumda degıl mahkeme ne olmus var mı yok mu vs

• kendi düşen ağlamaz.

0|0
    0|0
  • Para cezasına çarptırırlar, yatmazsın

0|0
    0|0
    • para cezası yokmuş kanunda ya hapis, denetim, hagb yanı hapıs verıp 5 yıl suc ıslememe vs var ya da beraat

• hesabi sil ve pisman oldugunu soyle

0|0
    0|0
  • sağlam bir avukatla yırtarsın bişey çıkmaz

0|0
    0|0
    • avukat tutmadım kızında avukatı yok.2 kere duruşmaya çıktım kız gelmedi. Hakime bişey yapmadıgımı dikkatini çekmek için bir an cahillikle yaptıgımı soyledım ama dıkkat cekmek ıcın ne dıye hesap acıyon vs dedı erteledı kız gelmedıgınden

• kendı arkadaslarıyla naber napıyon üni de hayat nasıl vs tarzında havadan sudan muhabbetler. Kız onların ss ni alıp zaten sıkayet etmıstı. Savcı iddianamede: şahıs fotoğrafını kullanıp twitter açtıgını arkadaslk kurmak ıcın yaptıgı dıye yazmıs. İlk duruşmaya kızda gelmıstı ama yanlış mahkemenın onunda durdugumuzdan olmadı ıkımızde gelmemiş sayıldık. Diğer duruşmaya ben cıktım kız unıye gıttı gelmedi hakıme ıfade verdım hakım yazı gonderttı bulundugu sehırde alınsın ıfadesı dıye erteledi, diğer duruşma 4 ay sonraya yıne cıktım kız gıtmemıs ıfade vermeye, bana eklemek ıstedıgın bısey var mı dedı ben yok aynen yıne gecerlı karakolda vs dedıklerım dedım, yine yazı yazdırdı ıfadesı alınsın talımat durusma vsdenıyomus ıste 4. durusma olcak sımdı?

• kötü niyet yok sadece arkadaşlarıyla iletişim kurmuşsun kızda zaten gelmiyor iki ağla sızla hakim küçük bir ceza verir onuda para cezasına çevirir diye düşünüyorum

Yükleniyor...