Tek amacı sizi kötülemek olan insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Tek amacı sizi kötülemek olan insanlar hakkında ne düşünürsünüz? Böyle biri ile arkadsş olunabilir?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Her sınıftan insan var bunu gibisi neden olmasın. Beni kötüleyen insandan arkadaş olmaz. Konuşmam bırazda kimsenin yanında olmadığını anlasın. İnsan arkadaşını niye kötüler, ona doğru söylerin onlar acı katlanmak zorundayız. Birey kaarşınsındaki kötülemekle bir kazanç sağlamaz, güveni yıkar. Bir dahada ondan fikirini almaz. İğnelici konuşma yapmasıda hoş değil. Bernard Shaw ile Churcill geçinemez ve sık sık birbirlerini iğnelermiş. Bernard Shaw, bir oyununun ilk gecesine, Churcill'i davet etmiş ve davetiyeye de bir pusula iliştirmiş:"Size iki kişilik davetiye gönderiyorum. Bir dostunuzu alıp gelebilirsiniz. Tabi dostunuz varsa."Churcill, hemen cevap göndermiş:Maalesef o gece başka bir yere söz verdiğim için oyununuzu seyretmeyeğim. İkinci gece gelebilirim, tabi oyununuzu ikinci gece de oynarsa."

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oyle insanlarla anca mesafeli olunur amcamlar vardi oyle hakkimda ufak bir yanlis ariyorlardi beni kotulemek icin hayatlari hep beni kotulemekle geciyor kizi var yasitim hep bizi yarisa koyuyor kafasinda oyle insanlari anca allaha hevale ederim benden uzak olsunlar baska bisey istemem onlar canavardir canavar tehlikelilerdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tek amacı oysa saygı duymak gerek adam özel ilgileniyor derim 😂

0|0
    0|0
  • Psikolojik harekat olarak algilarim , ayni seviyede karsilik veririm çok sakinimdir , kavga cikana kadar tartisir sonra agzini yuzunu dagatirim

0|0
    0|0
  • Uyanık olduklarını düşünen zavallılar

0|0
    0|0
  • öyle birinden değil arkadaş kalmak uzak durmak gerekir uzak

0|0
    0|0
  • Hic basima gelmedi

0|0
    0|0
  • Olunabilir. Çünkü Savunma ve Saldırı Mekanizmanı Güçlendirmek İçin İyi Bişey. Laf Koyma Da Antrenman Yapar Öyleleriyle

0|0
    0|0
  • Uu sen kötü birisin.

0|0
    0|0
  • muhatap bile olunmaması gereken insanlardır.

0|0
    0|0
  • kafama taktığım yeterince şey varken bir de onlarla mı uğraşıcam. tek tek kimse için kafa yormam. olsa olsa beni neden kötüledikleri üzerine düşünürüm

0|0
    0|0
  • Onun ne düşündüğü sence benim umrumda mı? :D Değil.

0|0
    0|0
  • kişiliksiz olduğunu düşünürüm. arkadaşlık edemem tabi ki

0|0
    0|0
  • Olunmaz, fakat bunlar hiç belli etmezler, hatta çok taraftarlari olur.

0|0
    0|0
  • açar gösteririm ve derim ki.

Bunu sen mi sana sokacaksın yoksa ben mi sana sokayım

0|0
    0|0
  • Rüzgarın Kaya dan götüreceği sadece tozdur takılsın oynasın oralarda 😂

0|0
    0|0
  • anında yol veririmm

0|0
    0|0