Hayatımı zindan eden bir kardeşim var ne yapmalıyım?

Bir erkek olarak bunu yazıyorum. Lanet olası bir ablam var ailecek nereye gitsek tatil bayram vs. daha gitmeden bizimle kavga etmeye başlar.
Evdede her zaman bizi tersler küçümser kendini haklı çıkarmak için yapmadığım bir şeyi söyleyerek üste çıkmaya çalışır. Arkadaşları gelince çok şirinmiş gibi davranıyor misafirliğe gitsek başkasının yanında çok iyiymiş gibi davranıyor ama bize hayatı zindan ediyor. Ailem üstüne gidince kaçıcam kurtulcam sizden diyip evden ayrılmaya kalkıyor. Ailemde artık fazla üstelememeye başlıyor. Ne zaman birşey demeye kalksam ben ne desem zaten direk bağırıyor hep kendini haklı görüyor bende apartmandakiler duymasın diye duruma sessiz kalıyorum. Bir gün dövecek kadar sinirlendim yavaş tokat attım kendine gelsin diye o gün habire ağladı küfürler etti sonra babama durumu kendi haklıymış gibi anlatıp beni zor durumda bırakıyor sizce artık ne yapmalıyım evdenmi ayrılmalıyım yaşım 18 ayrılsam ne yapabilirim?

Güncellemeler:
Konuyu nasıl silebilirim yanlış insanlara konuyu açmışım tek bir tane adam akıllı cevap geldi

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ilngilterede yaşamıyoruz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle ablalarla iyi baş ederim ben 😹

0|0
    0|0
    • Böyle karaktersiz bir insan olmak nasıl duygu

• Kendimi insan yerine koyuyorum tabi ama ben başkasını ezerek zevk alamam o kadar karaktersiz biri değilim

• Başkasını ezerek yaşamam ben ezilmesi gereken insanları ezerim sadece

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlattıklarinda bir an kendimi gördüm acaba bir yazı kardeşime mi ait diye düşünmedim değil yani

1|0
    0|0
    • Yani zevkmi alıyorsunuz bunu yapmaktan amacınız ne

• Kardeşini bilemem ama bende üstünlük kurma çabası var. Sürekli benim dediklerim olsun hep beni sevsinler bütün ilgi bende toplansin istiyorum. Kötü bir huy olduğunun farkındayım ama engel olamıyorum

• işte o abla benim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ablanın telefonunu ve bilimum sosyal medya hesaplarındaki mesajlaşmalarına ulaşarak, elalemin oğlanlarına gönderdiği seks içerikli mesajları, müstehcen fotoğrafları tespit ettikten sonra babana göstermek suretiyle, onu evden bertaraf ettirebilirsin. Mutlaka birilerine kıçının başının memesinin fotoğrafını yollamıştır. Hiç bir şey yoksa mutlaka bir oğlanla konuşuyordur. Onu bul, yakala ve babana gambazla. Atsınlar evden şırpıntıyı...

0|0
    0|0
  • Ne burcu o

0|0
    0|0
  • Kardeşim bunların hiçbirini yapma. Ablanı psikoloğa götür. Emin ol düzelecek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...