Sevdiğim çocuğa bir şey gönderdim Zihni'imle bu ne ve Nasıl oldu (ayrıntı detayda ) ?

Onu sevdiğimi biliyor benle konuşmasını istiyordum otobüsteyken ona odaklandım ve içimden ne kadar gücüm varsa ona göndermeyi denedim bir ara bayılmışım uyanıp ders çalışması için yaptım bir de bana dönsün beni hissetsin diye tam bitirdim mesaj geldi aramız düzeldi daha doğrusu sorunlarımız çözüldü bu Nasıl oldu? Tam olarak ne yaptım , durumu bilmeyenler saçma yorumlar yapmasın rica ediyorum bu tarz şeylerden anlayanlar yorum yapsın

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senin bahsettiğin şeyi yapman imkansızdan da imkansız bunu yapan insanlar doğuştan yetenekli bu kapasiteye ulaşana kadar 20 25 seneleri gidiyor

0|0
    0|0
    • Sıradan biri olmadığımı söylüyorlar , zaten 😂

• Testini buldum onun yaptım gönderdim😊

• Aferin kız sana hadi bakalım 😀

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunun adı telepati ama senin bunu yapabilecek kadar kapasiten olduğunu sanmıyorum belki acemi şansı ile olmuş olabilir

0|0
    0|0
    • Neden olmasın ki? Duygusal zekam normalin üstünde ve Cidde'n dikkatim dağılmasın diye çok zorladım kendimi ölecektim az daha ama umrumda değil 😄

• bir de durumu bilmeyenler diyor. 😂😂😂😂
    Sanki gizli guclerle haberlesiyor "bu yazi araciligiyla". Durumu yalnizca onlar seziyor. Simdi iletisim kurdugu kisiler alttan cevap verecek.

Tek sorunumuz Türkiye'de bu tür senaryolar için gelismis studyolarimizin bulunmamasi. Eger bulunsaydi bugun bu arkadasimiz daha basarili bir senaryoya imza atar ve cok iyi paralar kazanirdi.
    Burda bedava olunca diger cevherlerini aciga cikarmak istemedi tabi ki

0|0
    0|0
  • İyi oldu sis

0|0
    0|0
  • bende kız arkadaşım çok konuşuyo diye zihin gücümü kullanarak önce sesini kestim sonra karşımda durdugundada sinirlendigimi farkettim bu sefer kendimi biraz daha zorladım ve kız yok oldu

0|0
    0|0
  • Tesaduftur belkide

0|0
    0|0
    • Beynini fazla zorlamissin bunun bilimsel açidan hicbi aciklamasi yok sadece tesaduf bende yasadim diyorum sana

• Öyle tesadüf imkansız ya bir önceki gün tartıştık ve diyorum 4 yıl boyu hiç böyle açılmadı bana direkt bağlamışım sen iyi geliyorsun dedi ölse demez öyle laflar naptım bilmek istiyorum

• telefon yok muydu

0|0
    0|0
  • Banada ögretsene su isi.

0|0
    0|0
  • Bende tuvalette ıkındım zıçmak için ve ilginçtir zıçtım evet başardım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Telapati kurduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Ara ara yapıyordum zor oluyordu ama son yaptığım iki tanesi baya etkili oldu neden peki?

• Bence 2 ihtimal var 1. si öncekilerde tam konsantre olamamıştın onlarda olabildin. 2. si tesadüf olmuştur

• Tesadüf olduğunu sanmıyorum benim de enerjim düştü baya bir ara bayılmışım

Yükleniyor...