Biz erkeler gerçekten sapıgız bunu anladım şimdi?

Siberalmde çöpçatanlık sitesi yabancı kız fotosu koydum 3 tane ve cinsiyetimi kız yaptım. İster inanın ister inanmayın 1 dakika içinde 100 mesaj arkadaşlık istekleri kalpler neler neler geldi abi. Pusuda bekliyorlarmış heralde. Bu ne açlık anlamadım gitti. Cidden 250 gram olsun taştan olsun buna inandim ve kızların halini şimdi daha iyi anladım. Ulan bunların hangi birine cevap yazacan. Nerdeyse 50 kişi benden hesap numarami istedi

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Ha sunu bileydiniz

0|1
    0|0
    • Şuanda hesap numarası verseydim herkesten 100 lira at deseydim atarlardı cidden o potansiyeli gordum ama kul hakkı yemek istemedim aslında bu enayilerin paralarida iyi yenir hani

En İyi Erkek Görüşü

• Sen niye karı profili açıyorsun üstat ıp den kapına gelirler Türkiye burası 😂

0|1
    0|0
    • Gelsinler karşıdaki kafenin wifisini kullanıyorum yiyorlarsa gelsinler

• Karılarda erkek olsam bu mallar işi bilmiyor bu kızları hep zükerdim diyor 😂

• İlişki yaşadığım yollu bir kız aynı bana senin dediğini dedi inanır mısın Pompalar sigarami icerdim dedi bana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende yapcam dediğini bakalım nasıl olcak hangi sitede denedin sen

0|1
    0|0
    • Siberalem ama foto gerçekçi olsun biraz profesyonel çekim olmasın. Abi hala yazıyorlar Allahın ustune yemin ederim 1000 oldu gelen kutusu. Bide yazmadiklarim kendi kendine trip atanlarida var :))))

• Küfret ya ne bulduysan küfret :D

• Bazılarıyla bir tassak geciyorum inan tam trolluk ben hayatımda böyle insanlar gormedim abi

• ne sandın ya :D

0|1
    0|0
  • Aga şu işi Anlatta para kazanalım

0|1
    0|0
    • Dusunmedim değil kucuklugumden beri dolandiricilara hayranligim var millet enayi olmasın kardeşim ama bende azda olsa Allah korkusu var yapamam

• şu aşağılık komplkesinden kurtulun. avrupada amerikada durum çok mu farklı.

0|1
    0|0
    • Farklı değil ama çok şaşırdım hacı 1 dakika içinde mesaj kutusu 100 ü geçermi de bana neler yazıyorlar neler anlatamam :))

• Aynen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...