Kardesimle okulda bu cocukla çikiyolar diye arkasindan konisiyolarmis?

Kardesim guzel bir kiz ve bu cocukla cıkiyomus ikisede 18 yasinda herkes arkasindan bu guzel kiz bukadar dusuukmuymus falan konusiyolarmis napacaz
Kardesimle okulda bu cocukla çikiyolar diye arkasindan konisiyolarmis?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şöyle söyleyeyim 19 yaşındayım hiç sevgilim olmadı yani bu çocuğun sevgilisi varsa benim nasıl yok hiç anlamadım adaletsiz hayat

0|0
    0|0
    • Demii haklisin :D

• Bu kardeşin de var bişey

• Kardeşin cinsellik yaşıyor mu

En İyi Kız Görüşü

• İzin almadan çocuğun fotoğrafını paylaşıp, bu şekilde saygısızca yorum yapmak nasıl bir düşüncesizliktir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oğlan taş gibi çocuk. Senin kız kardeşin neye benziyor acaba, önce ona bakalım. Belki de bu adamın kalitesini düşürüyordur senin kardeşin..

0|0
    0|0
    • Ne alaka kardesim bunun yaninda adriana lima

• İnsan kendi sıçmığından tiksinmez. Kendi osuruğunu yorganın altından koklayan bir tipsin, ne malum sana öyle gelmediği? At fotoğrafını biz karar verelim. Oğlanı burada rezil etmişsin, senin kardeşin de rezil olsun..

• Niye rezil olacak

• Bu çocuğu bana ver 6 ayda kas'a dönüştürürüm yağları senin kız kardeşine sümüğünü bile bağışlamayacak hale gelir haberin olsun. Biraz bakım ve biraz spor seni bile satın alır ucuz insan.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım gönül bu anasını satayım. Bukadar kasmayın. Kız kardeşinide ataydında göreydik. Oğlanı atıcağına.

0|0
    0|0
  • Bu ne jfjf

0|0
    0|0
  • Herşey tip değil, kardeşine helal olsun valla

0|0
    0|0
    • Bak gonul otada kinar bokada ama ben bunu sevsem bile cikmam ya cidden kardesim bide daha iyilerine layik istese cok yakisikli biriylrfe cikardi ici hem duzgun hek yakisikli olsun bunun sadece ici temiz ama of resmen okulda hekres arkasindan yakistiramadik diyip guluyolarmis erkrkler bile

• İşte sen ve senin gibiler gibi. O üstteki arkadaşlar mutlu olamıyor, tipiniz beş para etmez.

• Ne ya

• Düşmekmi ne kadar basit aşağılayıcı bir kelime sen böyle bir durumda olsan sevsen nasıl olurdu sakın aralarını bozayım deme

0|0
    0|0
    • Sevsem bile birlikte olmazdim
      Resmen okulda dalga konusu olmus kardesim

• Ya kendini kandırıyosun ya da daha önce hiç sevmemişsin

• Umudunuzu yitirmeyin site sakinleri , direniyoruz !

0|0
    0|0
  • insanin agzi torba degil ki büzesin.. birak konussunlar, herkes bos bos konusuyor ki zaten..

0|0
    0|0
    • Cocuk cokmu kotu kardesim cidden guzel bir kiz

• Bu cocuga gorr adriana lima oyle diyim bu cocukla kiysdlandiginfa

• ya bak.. ben çirkinin tekiyim.. okulun en güzel kiziyla çiktim 2 sene boyunca.. deli gibi asik oldugum bir kiz.. ama beni aldatti.. cocuk kötü degil.. yeminle degil.. ama insanlar egosunu tatmin etmek icin kendinden daha kötü olanini kötüler.. ego tatmini yani.. Allah mutluluklarini daim etsin :)

• Seviyorsa kime ne lan ne yapacan destek olucn tabiki

0|0
    0|0
  • her şey tip değil kıskançlık sadece bu çocukda kıymetini bilir inşallah

0|0
    0|0
  • Kisiligi olduktan sonra sorun yok

0|0
    0|0
    • Kisiligi var ama nbende okuldakiler gibi dusnuyorum ya tipi gormuyomusun nasil bunjnla olur ya

• Haksizmiyim?

• Bilemiyorum

• Çocuk belki çok iyi biridir bilinmez

0|0
    0|0
    • Iyi ama kardesim yaninda kardesi gibi duruyo hem bula bula bu cicugu mu buldun diyorum abla ama ici cok guzel diyor tipr bak ya bu cocugun tipine bakinca icini merak etmek gelmez icimden

• Haksizmiyim?

• Dediğim gibi düşünce farkı
      Ama seytanlar sinsi olur dıye nir laf var
      Belki haklı olabılırsın

• ee gönül bu neye konacağı belli olmuyor tabi :D :D :D

0|0
    0|0
  • Cocugun neyi var ben onu anlamadim?

0|0
    0|0
  • heyt be koçuma kıskananlar catlasın

0|0
    0|0
    • Ya hadi ya tipini gormuyomusun cocugun

• bende aynı bunun gibiyim ne var bunda hatta kelim biraz ama bakan kızlar var hatta durduk yere trip atan bile oluyor

Kızlar Ne Diyor 7

• İnşallah çocuk bu fotoğrafı görür ve sana dava açar. Kendi tipine bak önce sonra milleti yargıla. Kezban.

0|0
    0|0
  • Kız kardeşinin sevgilisi olması senin için çok doğal ve tipini begenmedim yapıyorsun. Daha iyisini bul kardeşim filan mod mu anlamadım. Ama tipe takılma. Ya da millet ne demiş önemli mi? Ki bu çocuk zayıflasa yakışıklı da olur. Sadece kilolu. O yaşlarda tipsiz olanlar büyüyünce yakışıklı oluyor. Kardeşin vizyonel bir bakış yapmış 😀

0|0
    0|0
    • Hahaha ama bacim allah icin tipe bak ya kardesim yaninda cocugun kardesi gibi duruyo karakteri iyiymis ama tipte onemlo resmen okulda dalga kinusu olmus

• Kardeşin akilliymis. Burak ozcivitin kucuklugune bak bir . Bir senin gibi abim olmadı be. Tipini begenmedim damadin diyen 😂

• Başkalarının görselini burada adi bir şekilde paylaşmamalısın. Muhtemelen senin sidikli kardeşine çok bile bu çocuk.

0|0
    0|0
    • Kardesim sidikli evet gidip bu cpcuktan ciktigi icin 😂baska erkekmi kalmamis yok ici cok guzelmis kalbini sevmis falan al iste sevdinde noldu dalga gecoyolar senden

• e napalim konussun

0|0
    0|0
  • Ergenler ne kadar acimasiz oluyorlar

0|0
    0|0
  • Olsun ya neyi var çocuğun yazık minnos ya bırakmasın sakin yakışıklı olan pezevenkleride goruyoruz

0|0
    0|0
  • Kızı görmeden yorum yapamam ama çocuk temiz kalpli iyi birine benziyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...