Zamaninizi nasil degerlendirirsiniz? bos mu dolu mu? hobiniz var mi?

Bazi insanlar cok hosuma gidiyor ahtapot gibi heryere uzaniyorlar bir suru is yapiyorlar enerjileri yerinde bende yapiyorum ama engeller oluyor. mesela birseyler ogrenmek icin zaman harcarmisiniz? kendinzi kitap okurken hic dinlediniz mi? sessizlikte hayal kurdunuz mu ve bu gecen zamanin donusu yok birseyler yapmaliyim diye dusundunuz mu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okurum, film izlerim, müzik dinlerim, yürüyüş yaparım, yazarım-çizerim... Boş zamanlar böyle geçiyo genelde. A tabi hayal kurmayı da çok severim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet bol bol tembellik yapıyorum zor iş çok enerji harcıyorum yetişemiyorum nerde yatıcağıma uzancağıma :|

1|0
    0|0
  • Hayal kurmak için kendime zaman ayırmam, sürekli kurarım ve gerçekleştirmek için çabalarım.
    Meşguliyet beni bunaltmaz aksine mutlu eder. Masa tenisi, bilardo gibi faaliyetlere önem veririm.
    Daima düşlerim.

1|0
    0|0
  • spor yapark

1|0
    0|0
  • düşündüm ama boşa kürek çekiyor gibi geliyor hayat

0|0
    0|0
    • Aslinda bosa degil sonsuz bir hayata kurek cekiyoruz olum yeni ve sonsuz bir baslangic olacak.. insallah guzel olur sonumuz

• Full dolu geçiyor aşkım

0|0
    0|0
  • Nobet tutmak hobim.:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pasta kurabiye yaparim sonra spor yaparim :) ahsap boyamayla ugrasirim kitap ve radyo olmazsa olmaz zaten 😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...