Türkiye'de homofobi?

Uluslararası af örgütü'nün ülkemizde gerçekleştirdiği bir deney, kısa bir video. Bir kaplumbağa üzerinden bile insanların ne derece ayrımcı, homofobik bir tutum sergilediğini görmüş bulunuyoruz. Yorumu size bırakıyorum. http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/302098/gey-kaplumbagalar-gay-turtle

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Üzücü bir tablo.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İğre. ndim homofobiklerin tavrından, kafalarını alıp duvara sürtesm geldi.(sadece erkeklerden hoşlanan bir kadınım)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nasıl homoseksüel insanların o tercihlere sahip olması saygıyla karşılanması gerekiyorsa. kişilerin homoseksülliğe bakış açıları da bireysel düşünceleri olduğundan saygıyla karşılanmalı. o nefret edebilir ya da başkası normal karşılayabilir. herkesi homofobik olmayan düşünceye sevketmeye çalışmakta faşistliktir. herkesin cinsel tercihi özgürse, o insanlarda kendi düşüncelerinde özgür. sevebilir, nefret edebilir. bişey diyemeyiz

0|1
    0|0
    • Bir insanın tutumu davranışlarına yansımadığı sürece kimin hakkında ne düşündüğü diğer insanları fazla ilgilendirmez. Ama homofobiyi davranışa taşıyıp nefret söylemlerinde bulunuyorsa, eşcinselleri ötekileştirme çabası içindeyse veya açık bir şekilde trans bireylere ya da eşcinsellere şiddet uyguluyorsa bu noktada bir insan saygı bekleyemez. Faşizm asıl buna deniyor çünkü.

• iyi o zaman gideyim ben benim bahsettiğim satın alınıp alınmama konusuydu

• insanların dillendirdiklerinin de hoş olmadığını defalarca söylememe rağmen saçma bir şekilde savunuyosun anlam veremedim. ben o konu da zaten hemfikirim seninle

• 41 tane gebertilmiş devamının gelmesi dileğiyle. Ben bunlara saygı duyardım eskiden hatta korurdum havalaanında linç edeceklerdi gay ve lezleri kuzenle engel olduk onlarca kişiye karşı. Ama sonra pişman olduk. Çünkü nerede hastalıklı gay lez trans ruh hastaları varsa polise taş atıyor annelerine çocuklarına küfür ediyor. Acımak yok bulduğum yerde linç.

0|0
    0|0
  • Ben Homofobik trofobik pnefogim

0|0
    0|0
  • Necip Fazıl'a sorarlar 'sevgi mi nefret mi?' diye.
    Nefret der üstad ve ekler:
    Çünkü onun sahtesi olmaz..
    karşı cinsin varken hemciste neyin nesidir. bir sapıklık türüdür. vidyodakiler de karşı olanlar da haklılar ve haklıyız

0|0
    0|0
  • Homofobiğim

0|0
    0|0
  • Biz böyleyiz, kabul etmeyen köşesine sektirsin gitsin

0|1
    0|0
  • Güzel Bir Kamu Spotu Bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de lezbiyenlerle fazla takılmak istemem ama bu resmen mallık benimki homofobi degil de her turlu tehlikeye karsı onlem almak gibi😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...