Başörtülü bir kız kendisini savunmak için nasıl dövüşebilir?

Arkadaşlar lisede bana sürekli takıntılı olan bir kız var beni tehdit ediyor başım örtülü olduğu için kızı kaale almamaya kavga çıkarmamaya çalışıyorum. Ama kız her fırsatta benle kavga etme çabasında ki kızın bana takılma sebebi çok gereksiz ve manasız bir neden kız benden büyük ve kavga etmede benden daha tecrübeli ben bu kıza karşı susutukça kız beni takıntı haline getirdi.. Ve egosunu tatmin etmek için her fırsatta bana zarar veriyorum ben Konuşayım diye adım arıyorum güzele bağlamaya çalisiyorum ama kız bunu hep kavgaya çeviriyor.. Bu kız daha önce de benim omzunu itti ve kızın arkası çok sağlam. fakat kız kararlı benle kavga etme konusunda.. Eğer böyle bir durum olursa kavga sırasında ne yapmalıyım taktik verir misiniz? (Güzelce konuşmak kızda fayda etmiyor çok muptezel adi bir kız o yüzden kızla akillica konuş ona doğruyu anlat demeyin defalarca denedim olamadı :) )

Güncellemeler:
Acaba başörtülü bir kizin üniversitedeki bir kizla kavga etmesi ne kadar dogru

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şöyle yapıyorsun. Burası bir üniversite olduğuna göre içeri cep teşefonu sokabiliyorsun dimi? Bir daha ki karşılaşmanızda telefonun elinde olacak ve videoya alacaksın. Tabi ki kızın suratını çekmen gerekmez sesi duyulsa bir kaç parça kıyafeti gözükse yeter. Ardından kanıtı artık dekana mı götürür şikayetçi olursun yoksa direk polise mi gidersin orası sana kalmış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üstünde gömlek ya da hırka tarzı bişeyler varsa iki yakasından sıkıca tutup boğmaya başla o anda çırpınırken ayaklarının diz kapaklarına isabet edicek şekilde yapıştır tekmeyi elini tut ve ters çevirmeye çalış sonrada dirseğine sertçe vur o da olmadı saçından tuttu seni eğil ve karın voşluğuna yapıştır yumrukları peşin sıra al sana birsürü yöntem tepe tepe kullan yanlışlıkla öldürme ama 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• saçını başını yolcaksın :) sizin kavgalarda başka bişey olmuyor zaten :)

0|0
    0|0
  • Başörtüsüz bir kız gibi mesela.

0|1
    0|0
  • O tip insanlar kavga etmez bicak bile ceker once sacini yakalarsan pert olur herhalde kaval kemige tekme at

1|0
    0|0
  • Bırakın knk bu dövüş işini. İkinizde insansınız.

0|0
    0|0
  • kaval kemiği, burun, karın boşluğu, çene yanak birleşimi, burun... en etkili yerler buralar birine vurmaya bak...

0|0
    0|0
  • Başının örtülü olmasıyla bunun ne alakası var

0|0
    0|0
  • Sık biber gazini bir tanede katlanabilir demir job al suratyla g. Tu yer değistirsin boz façasini bak yaklasiyormu yanina bir daha

0|0
    0|0
  • Ah siz ergenler 😹

0|0
    0|0
  • daha oncede dedim kaval kemigine vur dikkat et cok saglam vurma orta siddette.. aglatırsın kızı yoksa.. yerde kıvransın yeter ve sacını tutamıcak buyuk ihtimalle sen ise tutabileceksin.. sacından tutup basını egip yere yatır ustune cık

0|0
    0|0
  • Başörtüsünü Mınçıka Gibi Kullanabilir

0|0
    0|0
  • çelme tak yere yatır

0|0
    0|0
  • 3 4 kisiyle sıkstr bir köseye döv :D. Kavga cıkarsada burnuna kafa vrya yumruk at

0|0
    0|0
  • tenhada başörtüsünü çıkarıp dövüşsün knk

0|0
    0|0
  • Bir kufreden kız iki kavga eden kız kadar itici bişey yok dünyada.

0|0
    0|0
  • Şiddet arka planda olsun
    Konuşarak hallet

0|0
    0|0
  • sana kavga niyetiyle yaklaştığı esnada o sana vurmadan sen onun yüzüne çok sert bir şekilde kafa atsan yeterli olacaktır.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• baş örtüsünü çıkarıp arkadan boynuna geçir ne yaptığını anlamadan zaten boğarsın öldürmek biraz fazla olur ama hapislere düşme sonra tadında bırak asddffgfdgdgdfghdÇ

0|0
    0|0
  • Başörtülü olmasını neden belirttin merak attım sadece?

0|0
    0|0
  • İnternetten aikido gibi savunma sporları öğren... En azından bir iki teknik bil de kızın gözü korksun eğer biyer bulabilirsen kursuna da gidebilirsin benim gibi
    Okulda bana da sataşıyolardı aikido bilince bıraktılar o kızdan kurtulmak için kavga şart sanırım ama internette videolar var kolay öğrenirsin...(sadece tavsiye veriyorum)

0|0
    0|0
  • Başörtünü çıkar kızın boynuna dola

0|0
    0|0
  • Lisenin olmazsa olmazi keko kizlar

0|0
    0|0
  • İlk eşarbı tutan kazanır

0|0
    0|0
  • Çenesine bir tane yumruk at dengesi bozulur ondan sonra yüzüne bir tane tekme daha nakavt.

0|0
    0|0
  • Kardeş sen on numarada boşver yaa

0|0
    0|0
  • Tenhada dovusun o an zaten basim acilmis mi falan dusunmezsin nasilsa kimse gormeyecek. Ama sen baya bu dovuse calis ve kafana dokunmasini engelle. Zaten cok uzun surmez ayiranlar olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...