Teröristler bir bir öldürülüyorlar, ne düşünüyorsunuz?

Ülkemizdeki terör olaylarından sonra önlemler arttırılmaya başlandı, teröristler hızla öldürülüyorlar ve aralarında teslim olanlar oldu. Türemeleri kolay olsa da haberlerde bu yüreklere su serpen görüntüleri görünce insanın içine umut doğuyor. Sakın umudunuzu kaybetmeyin, Allah Celle Celalühü bizi aydınlıklara çıkaracak, dualarımız sayesinde...

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• vaktinde teröristlerle ele ele gezenler sınırdan törenlerle içeri alanlar bugün hiç utanmıyor ona üzülüyorum

0|0
    0|0
    • Bu dunyada her sey olur sasirmamali. Uzulme konusuna gelince de icimiz yansa da Allahtan umudumuzu kesmeyecegiz İlahi adalet elbet tecelli edecek dualarimiz sayesinde

• bende diyorum ki baştan akıllı olalım 100 yıl geçmeden ikinci imtihanımız olmasın mutlu yaşayalım

• İnsallah olacak ulkemizi kurtaracagiz

Erkekler Ne Diyor 11

• Gebersin onun bunun çocukları. turkiye dusmanlarinin emri altindaki köpekler it sürüsü o. çocukları sereflerinin analarinin taaaaaa. Öyle çocuk cikaranin. Simdi agzimi bozicam gerçektende neyse

0|0
    0|0
  • Ülkede HDP'ye oy veren 6 milyon insan var. 10 milyon Kürt nüfusunda, tüm reşit olanlar resmen HDP'ye oy vermişler. Reşit olmayı bekleyenler de elinde molotoflarla devletine saldırıyorlar. Hain içerde iken, Kürt'ler her yerde iken, tüm Kürt'leri sınır dışı etmeden, nasıl bitecek bu terör? Bugün bitti desek, yarın bir tane Kürt yine kendini patlatmayacak mı metrolarda?

0|0
    0|0
    • Cok yanlis. Kürtler diyerek bir genelleme yapamazsin. Her milletin icinde masum insanlar ve hainler vardir. Irkcilik yapmak dogru degil. Yapilmasi gereken terorist kimlikli kisilerin vatandasliktan atilmasi. Ve genclerin bilinclendirilmesi, topluma kazandirilmasi. Yedigi kaba pislememeyi ogretmek lazim. Beyin yikayicilardan cahil gencleri kurtarmak lazim

• Hala Kürtler diyor ağzına alma ırkçı pisik

• Kürt halki degil, Kürt halkinin icindeki bazi cikarcilar savas istiyor genelleme yapmaaaaa

• Gebersinler iyi oluyor.

0|0
    0|0
  • Zamanında bu itlere yüz verilmişti... Sefasını siyasiler sürdü, cefasını asker polis çekiler... Allah yardımcıları olsun asker ve polisimizin...

0|0
    0|0
  • AKP var olduğu surece teror olacak, olacak, olacak, bitmeyecek.

0|0
    0|0
    • İlahi adalet elbet tecelli edecek sadece sabir ve duaya siginmaliyiz diye dusunuyorum simdilik elimizden gelen bu Allah buyuktur

• bunlara inanamıyorsun peki bu hükümetle hiçbir şey bitmez

0|0
    0|0
    • Su an ki hicbir siyasinin ya da partinin liderligiyle ile bitecegini dusunmuyorum. Hicbiri yeterli degil bu is icin. Fakat Allah bize bir cozum kapisi acacaktir diye dusunuyorum her şerde bir hayir vardir bunlarin da bir anlami olmali mutlaka. Yasayip gorucez

• bende senin görüşüne katılmıyorum elbette duanı beklersin ama dediğim gibi çok hasta olup doktora gitmeyip Allah'a dua etmek gibi bir şey dediğin. Allah sana göz kulak vermiş çevrendekileri gör işit analiz yap diye fazla siyasete girmesin ama sana katılmıyorum görüşüne de saygım var :)

• Oyle bir sey demek istemiyorum cok yanlis anlamissin. Elinden geleni yapip Allah'a bir yandan dua etmekten bahsediyorum. Bu dunya duayla dönüyor bu bir gercek. Tevekkul diyorum kardesik

• Bu şekilde 40 yıl daha sürer yazık sizin gazınızı alıyor akişid

0|0
    0|0
    • Siz derken?

• Yazma siz ergenler ile ugrasilmaz lütfen hala bölücülük diyor yazık sizi yıllarca böyle uyutttular kan dursun demek işinize gelmiyor

• Kan dursun demek isimize mi gelmiyo sabahtan beri ne diyorum insanlar ölmesin irkcilik olmasin TC catisi altinda mutlu mesut kardesce yasayalim durum bu kadar basit

• az bile kana olan istahim doyumsuz..

0|0
    0|0
    • Ne kadar yanlis bir üslup. Sizin teroristlerden ne farkiniz kaldi bu lafla?

• Zaten askerlerimiz zalimlerin hakkindan geliyorlar Allahin izniyle

• Sen anlamazsin lafini duymadim bile. Türklük senin tekelinde degil.

• gebersinler 😂

0|0
    0|0
  • ne kaaa güzel ne kaa güzell

0|0
    0|0
  • Ölen şehitlerimiz ne olacak AKP yüzünden

0|0
    0|0
    • Allah rahmet eylesin hepsine, bu gunleri atlatacagiz bu belalardan kurtulacagiz Allahin izniyle insaallah duanizi eksik etmeyin

• Ulkemiz zor gunler geciriyor aci gunler ama elbet son bulacak hak adalet yerini bulacak

Kızlar Ne Diyor 2

• Ohh iyi oldu :D

0|0
    0|0
  • Yaa biz onların evlatlarına saldırsak hoş olurmuydu? Empati yapmayı bilmiyolar işte !!!

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...