Bir insanın güvenini nasıl kazanırım?

Merhaba arkadaşlar, ben sitede yeniyim, ve ilk sorum... :) Bir insana nasıl ve neden güvenirsiniz? Bir insanın güvenini nasıl kazanırsınız?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla birbirinizi tanıdıkça oluşur güven duygusu. Bunun için ayrı bir çaba göstermek çoğu zaman itici duruyor, akışına bırakmak en güzeli bence. :)

0|0
    0|0
    • Karşı tarafın güvenini kıracak birşey yaptığımı dusunmuyorum ama sanki her an ona yanlış bir şey yapacakmisim tavrı var. Tam tersine çevresinde onu en çok dusunen insan benim :(

• Arkadaşına gerekli uyarıyı yaptığını ve bundan sonra ona müdahele etmeyeceğini ama eninde sonunda sana hak vereceğini bildiğini söyle ve bu konuyu kapat bence

• Bence de. Ben elimden geleni yaptım sonuçta. Ama yine de onu öyle sinirli aksi görmek istemiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir insanın güvenini kazanmak için ekstra bir şeyler sarf etmem. Kendi doğal halimde davranırım. Sen dürüst, doğru kişi olduğun sürece hep güvenilir olursun. Amma velakin benim güvenimi kazanmak imkansız denilebilir. Hayatta kimseye tüm benliğimle güvenmem, çünkü onlar bana tüm benliğiyle görünmezler. En güvenilir dediğim kişiye karşı bile "ya" kelimesi aklımdan geçer.

0|0
    0|0
  • Zamanla sadece

0|0
    0|0
  • yalan soylemeyerek

0|0
    0|0
  • OLUMLU DAVRANIŞLARININ TEKRARI İLE 2 AYLIK BİR SÜREÇ YETERLİDİR. TUHAF DAVRANIŞLARDAN EL KOL HAREKETLERİNDEN BASKIN HAREKETLERDEN UZAK DURUN.

0|0
    0|0
  • zaman ile ancak

0|0
    0|0
  • Dürüst olarak kazanabilirsin..

0|0
    0|0
  • Tanıyarak güvenirsin anlaman lazım davranislarindan

0|0
    0|0
  • Özü sözü bir ise, yaptıklarından ve yapacaklarkndan bahsediyorsa güvenilir birisidir.

0|0
    0|0
  • Fikrim yok maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...