Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz? Aralarında seksi olanlarda var😍?

Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz? Aralarında seksi olanlarda var😍?

• Recep Tayyip Erdoğan (Türkiye Cumhurbaşkanı)Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz?Aralarında seksi olanlarda var😍?
    23% (27)26% (34)24% (61)Oy Ver
  • Elizabeth Halseth (ABD/Nevada Senato Üyesi)Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz?Aralarında seksi olanlarda var😍?
    9% (11)37% (48)24% (59)Oy Ver
  • Gabriel Wikström (İsveç Sağlık ve Spor Bakanı)Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz?Aralarında seksi olanlarda var😍?
    39% (46)6% (8)22% (54)Oy Ver
  • Kemal Kılıçdaroğlu (CHP Genel Başkanı)Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz?Aralarında seksi olanlarda var😍?
    8% (9)6% (8)7% (17)Oy Ver
  • Devlet Bahçeli (MHP Genel Başkanı)Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz?Aralarında seksi olanlarda var😍?
    5% (6)8% (11)7% (17)Oy Ver
  • Ahmet Davutoğlu (Türkiye Başbakanı)Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz?Aralarında seksi olanlarda var😍?
    7% (8)6% (8)6% (16)Oy Ver
  • Selahattin Demirtaş (HDP Genel Başkanı)Bu siyasetçilerden biri evinize misafirliğe gelseydi hangisini tercih ederdiniz?Aralarında seksi olanlarda var😍?
    9% (12)11% (13)10% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
21|27

En İyi Erkek Görüşü

• İlk şıktaki oy oranını görünce bir gülme geldi :D İlk şıkkı işaretleyenler (ki adını bile telafuz etmek istemiyorum) iyice eşyalarını, paralarını iyi bir yere saklasınlar çocuklarınıda bir odaya kapatsınlar, temkinli olsunlar bizden söylemesi :) Bende B yi işaretledim maşallah güzel kızımız :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şurda neden bir kanada başbakanı yok yav

0|0
    0|0
    • Kanada diye devlet yok...

• Ben Amerika'ya bağlı demedim... Üstelik ABD ye hiç bağlanmadı... Kanada, İngiltere'ye bağlıdır...

• Vikipedi'den : "Buna rağmen Kanada, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığının hala birer parçası konumundadır. Aynı zamanda ülke, 10 eyalet ve 3 bölgeden oluşan, merkezi olmayan, anayasal monarşi ile yönetilen, 1867'de Konfederasyon yasası ile kurulan bir federasyondur." ... " Kanada genel valisi yani bizdeki karşılığı Cumhurbaşkanı, İngiliz Kraliçesi tarafından atanır. Bunun dışında, Avustralya, Yeni Zellanda ve birçok okyanus adaları da İngiltere'ye bağlıdır güzellik...

Erkekler Ne Diyor 26

• G şıkkındaki hain evime giremez. Diğerleri gelebilir, isteğim genel başkanımız Devlet Bahçeli olur.

0|0
    0|0
  • Sadettin TANTAN

0|0
    0|0
  • Kiz olduktan sonra fark etmez :))

0|0
    0|0
  • Elizabeth Halseth (ABD/Nevada Senato Üyesi)

0|0
    0|0
  • sadece elizabeth..
    diğerleri hakkında bir gelecek düşünmüyorum =))

1|0
    0|0
  • Tabiki devrimci selo başkan inadına barış inadına devrim inadına HDP
    2019 da yüzde 25 geliyor faşistler çıldırcak kalbi olanlar dikkat kalplere 2019 da

0|1
    0|0
  • Elizabeth Halseth buyursun gelsin.
    Zaten yabancı sayılmayız. (İnce görelim. :D )

0|0
    0|0
  • davut oğlu çok pozitif bir adam :D

0|0
    0|0
  • elizabeth :)

0|0
    0|0
  • Bahçeli gelsin

0|0
    0|0
  • Kadın iyiymiş :D

0|0
    0|0
  • tayip karizmatik yakısklı adam

0|0
    0|0
  • putin ve demirtaş

0|1
    0|0
  • yabancılar gelebilir. yerlilerden de kılıçdaroğluyla demirtaş gelebilir diğerlerini salla

0|0
    0|0
  • Ben evimde Mustafa Kemal Atatürk'ten başka devlet adamı istemem. Kim ki bunlar?

0|0
    0|0
  • G yi seçtim... Tüm hayalim ona sakso yaptırmak..

0|0
    0|0
  • Bahçeli👏😀

0|0
    0|0
  • c deki bebe :D oraya yerleşmek için yardım isterdim.

0|0
    0|0
  • Elizabeth Halseth (ABD/Nevada Senato Üyesi)

kadını boş göndermem.

0|0
    0|0
  • A9q k*rdü selo :D

0|0
    0|0
  • Bahçeli gelsin. Az biraz gülelim.

0|0
    0|0
  • Kemalle seloyu birak evime misafir diye almayi evin etrafinda görsem hortumla önce islatir sonra mese odunuyla evire cevire kirilmadik kemiginin birakmayana kadar döverim. aldiklari nefes bile haram!

0|0
    0|0
  • Rte yi secerim

0|0
    0|0
  • Tayyip baba ❤

1|0
    0|0
  • Haydar bas i koysaydin keske

0|0
    0|0
  • Biz hep elizabeth zaten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• İlk şıkka oy veren %30luk kesim evdeki değerli eşyaları güzelce saklasınlar, çoluğu çocuğu da odalarına kitlesinler. Ne olur ne olmaz :)

0|2
    0|0
  • O spor bakanı insana sporu bile sevdirir

0|0
    0|0
  • Ahmet Davutoğlu.

0|0
    0|0
  • İsviçreye gidesim geldi bir an 😂

0|0
    0|0
  • Çayına zehir atabiliyor muyuz acaba

0|0
    0|0
  • Selocan gelsin <3

0|1
    0|0
  • Gabriel gelsin

0|0
    0|0
  • Rte gelsin

0|0
    0|0
  • Selo başkan 😍😍

0|2
    0|0
  • Gabriel Wikstrom gelsinde... Siyaset neydi unuturum...

0|0
    0|0
  • Selo gelsin
    Zehirleyecem onu

0|0
    0|0
  • Gabriel dedim :D

0|0
    0|0
  • Devlet Bahçeli 😅😝

0|0
    0|0
  • Tabiki Tayyip Erdogan!! <3 <3

0|0
    0|0
  • Adam çok yakışıklı "C"😂😂

0|0
    0|0
  • Şu it Selahattin hariç hepsi gelebilir.

0|0
    0|0
  • İsveçliyi
    Diğerlerine tv de bakmıyorum midem kalkıyor

0|0
    0|0
  • Selahattin demirtas cunku zehirlemek icin

0|0
    0|0
  • Hiçbiri... Evimde siyasetçi adam istemem açıkçası

0|0
    0|0