Açık saçık bir kizla kapali bir kizin arkadasligi?

Ben kapali biriyim ve oyle makyajim vs yoktur en yakin arkadasimsa baya dar kiyafetler asiri makyajlar sac boyalari vs takilan biri ben onu cok seviyorum ve zihniyetimde acik kapali ayrimi yok ama disardan boyle beraber arkadas gorseniz tuhaf bakar miydiniz?

0|0
21|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tuhaf bakanlar insanları ayrıştırma peşinde koşanlardır.
    Bu ülkenin en büyük sorunu da bu birlik olmak yerine insanları kapalı, açık şeklinde ayrıştırmaları.
    Ne zaman insanları kıyafetleri ile değil de insanlığı ile anmaya başlarsak o zaman kazanacağız.
    Size gelince kimsenin yorumuna bakmayın. Dostluğunuz baki olsun.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayrim yapani sevmem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ne olmuş yani iki insanın arkadaşlığından bahsediyorsun... ama günümüzde hükümet, medya organları , içimizdeki irlandalılar öylesine ayrıştırıcı algılar yerleştirdiki topluma bu soruyu sorma gereği duyuyorsun. ve şunu da unutma her gün zilzurna şarhoş bir adam düşün birde kafasında takke namazdan kalkmayan bir adam düşün ikisi öldüğünde kimin cennete gideceği belli olmaz kalp farklı bir organdır ne demişler parayla imanın kimde olacağı belli olmazmış gerçi günümüzde para kimde belli en azından onlarında imansız olduğunu biliyoruz.

0|0
    0|0
  • Aslında kapalı açık diye birşey yoktur. Ne vardır biliyormusun? Açık beyin kapalı beyin!
    Önemli olan beyni açıp kullanmaktır. Ve insanlar konuşur senin tek yapman gereken değişme doğru yolu bulmuşsun, Arkadaşınıda bu yolda yürümeye teşvik etmelisin. :)

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Arkadaş insan olman önemli sonra bu ne düşünür şu ne düşünür der isen herşeyden olursun sonuçta arkadaşın

0|0
    0|0
  • Neden tuhaf bakayım ki. Olabilir herkesin düşünceleri kendine. Bu arkadaşlığa dostluğa engel değil.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Evet çok fen oluyorla öyleleri

0|0
    0|0
  • Bakıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Tuhaf bakilcak bir durum yok

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın ama yakın da sen de açılır saçılırsın

0|0
    0|0
  • Birbirinin görüşüne saygı duyduktan sonra hiç bir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • kafa uyuyosa sorun yok

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • Cok görüyorum. Sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Evet tuhaf bakarım konuştuğunuz konular bile birbirine uymaz onun muhabbetleri senin çekindiğin konulardır onun çekinmeden söylediği kelimeleri belkide sen içinde 10 kere düşünüyorsundur acaba günah mı diye uyumsuz bir arkadaşlık bana göre

0|0
    0|0
    • 12 yillik arkadasim ve kapali olan insan da her muhabbeti yapabilir asiri samimiyiz

• kapalıyım dediğin için ona göre yorumladım konuşacağın kelimeleri tartarak İslama aykırı bir kelime var mı diye düşünürek konuşmuyorsan sözüm meclisten dışarı yani ben mesela arkadaşla içki konusunda muhabbetimiz olmaz buna benzer bir örnek mesela arkadaşında açık dar giyinmesi haram sevgili durumları varsa buda haram ben kız olsam bu tür konularda muhabbet kurmaktan çekinirdim

Kızlar Ne Diyor 20

• Tuhaf bakanın ufku kısıtlıdır

0|0
    0|0
  • ben mini etek giyen bir insanim ve arkadas cevrem cogu kapali insanlardan olusur.. bence hic garipsenecek bir durum degil :)

1|0
    0|0
  • yoo bakmam. benim de okuduğum okuldaki çoğu arkadaşım kapalı kişilerdir ve gayet iyi de anlaşırız ünideysen hele çok normal bunlar

0|0
    0|0
  • Olabilir yani niye Olmasın

0|0
    0|0
  • Kasma tuhaf görünmez.

0|0
    0|0
  • hayır tabikide

0|0
    0|0
  • Saçmalama. Neden garip olsunki? İnan bana çok normal bir durum.

0|0
    0|0
  • yoo bnimde öyle arkadaşlarım var

0|0
    0|0
  • Benim en yakin arkadasim hafizdi ben yaninda etekle elbiseyle geziyodum geziyorum bu herkesin kendi gorusu tabiki garipsenmez

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • İyi artık ya saçmalamayın lütfen benim de var

0|0
    0|0
  • Yooo.. Herkez degisIk görüyor mesela ben öyle tuhaf görmem veya tuhaf demem... Herkez kendi bildigi yani.. Bende kapaliyim, en iyi kiz arkadasim dövmeli falan makyaj da o bicim.. Cok rahatim digerler ne düsünürler umrumda degil :D

0|0
    0|0
  • yoo niye

0|0
    0|0
  • Bakmam sonucta herkes özgür umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Ben kapaliyim kardesim acik iyi acik hemde oyle bile olsa ne onemi var canim cigerim arkadaslarimda var oyle seviyorum huylari guzel anlasabiliyoruz bana biseyler kazandirabiliyorlar is bitmis demektir

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim ortaokul arkadaşım ama hala görüşürüz.. Hatta iinanç konusunda da uymuyoruz ama insan olarak seviyorum o da bana karşı öyle. Zıt düşücemizi bildiğimiz konulara dokunmuyoruz incitirim diye açmam bile o da öyle...

1|0
    0|0
  • bende kapalıyım çok açık giyinen, dar giyinen süslü bir sürü arkadaşım var hatta yakın arkadaşlarımın çoğu açık ve bir sorun yok.

0|0
    0|0
  • Neden tuhaf olsun gayet normal karşılarım

0|0
    0|0
  • ahahaha tahmin ettiğim kişimisin diyesim geldi. cünkü cevremde öyle iki kisi var. biri kapalı diğeri çok açık heleki Ankara gibi bir yer için en açık ne kadar giyebilirse o kadar açıyor. kapalı olanında zihniyeti belli zaten dicek laf yok.
    her türden arkadaslık olabilir aslında

0|0
    0|0
  • Niye bakıcam ya benimde var öyle bir sürü arkadaşım. Düşünme öyle şeyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...