Çocukluğuna dair hatırladığınız en büyük travma ( ruhsal hasar ) nedir?

Çocukluğuna dair hatırladığın en büyük travma nedir İlk okul hocasının ayrım yapması asonsere bınmısdık dedemle asonserde kalmısdık o zamandan beri asonsere binemiyorum

1|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım dedemin ve amcamın gözümün önünde son nefesini vermesi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadığım cinsel istismar..
    Annemin eve gelen misafirlerin önünde babam tarafından hastanelik edilmesi..
    Erkek kardeşimin bisiklet kazasından sonra geçirdiği geçici yüz felci..
    Sırf kardeşim zihinsel engelli olduğu için dışlandığımız zamanlar ve balkondan çocukları izlediğim zamanlar.. Bunlar ve dahalari.. Çocukluğum, ömrüm travmalarla geçti 😕 hala nasıl yaşıyorum, dayanıyorum.. Bilemiyorum...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• her pazar sabahı camda, beni almaya gelmesini beklediğim babamın , o pazar günlerinden bir tanesinde , beni akşama kadar camda bekletip , sonra da bir daha asla gelmemesiydi..

... burun kılları tek tek cımbızla çekilesice herif !..

0|1
    0|0
  • çocukken afedersiniz daldaşşak gezerdim ben bahçede oynarken penisimin içine karıncalar dolmuş sünnet olmamışım o zaman tabi sonra ısırmaya başlayınca koşşa koşşa annemin yanına gittim bir sıyırdıydı içine karıncalar dolmuş şok olduydum görünce sonra birkere köye gitmiştik köyde tavukları kovalıyordum bokluğun üstüne gittiler hafif hayvan tabi batmıyor şerefsizler bok dediğimde mayıs hayvan boku neyse bende arkasından koşunca direk içine gömüldüm boğazıma kadar battım bağırıyorum kimse gelmiyor öleceğimi sandım çok kötüydü sonra 1 hafta tüterek gezdim :'(((

0|1
    0|0
  • düşündüm ama aklıma bir şey gelmedi ya

fiziksel olarak en çok sabah altıda şekerli su içip tekne ile denize açılmak zorlamıştı. yalnızca aklıma o geldi

0|0
    0|0
  • 6 yaşındayken kuzenimin bileğimi kestim. S*kimde olmadı ama yumurtanın tavuğun götünden çıkışı gördükten sora yumurta yiyemedim

0|0
    0|0
  • Anlatmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • çocukluğumun bir döneminde aklımı yitirmiştim

0|0
    0|0
  • deden ne yaptı ki sana asansörde :)

0|0
    0|0
  • Çok var ya travmalar prensiyim

0|0
    0|0
  • 3 yaşımda altıma yapana kadar baba dayağı yemem

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Söylemem.

0|0
    0|0
  • kurban bayramında gördüğüm dehşet şeyler ve kanlar yüzünden çocukken çok ağlamıştım bayağı bir etkilenmiştim

1|0
    0|0
  • Mahallemizde sevdiğim iki genç intahar etmisti,, o anı unutamam,,

0|0
    0|0
  • Doğum günümde annemlerin ayrılması, o gün evden ayrılmamız.

0|0
    0|0
  • Okul servisimizin biz içindeyken 3 yaşındaki çocuğu ezmesi. Benim için en kötü olay

1|1
    0|0
  • Su zannettiğim sek rakıyı kafama dikmem ve anında hepsini çıkarmam 😂

0|0
    0|0
  • Palyanco :((( ben 7/8 yasimdayken abimin dogum günü 3 palyancoyu cagirdi... Yemin ederim bülent ersoyun makyajsiz hali süper yani o derece cok korkucuydu.. Deli gibi gülüyorlar.. Hala onlardan korkuyorum-.-

0|0
    0|0
  • Öyle çok var ki...
    3 yaşımdayken babamdan öldüresiye dayak yemem
    11 yaşımda teyzemle kavga ederken teyzemin köpeğini üzerime salması ve sırtımı parçalatması
    12 yaşımda anneannemin vefat etmesi, babamın bizi arayıp bulması kapımıza dayanması
    Lisede haksız yere yediğim küfürler dayaklar...

3|1
    0|0
    • Psikolojik dramatik film gibi hayatın varmış Allah sabır versin sana..

• @siyahgündüz sağolasın. Allah razı olsun ama çok şükür çoğu geçmişte kaldı

• annemin sözleri hergün kulagimda "ben ölmek istiyorum" diyisi cikmiyor aklimdan 😔

1|1
    0|0
Yükleniyor...