Arkadaslar yardım edın?

Benım kardesım gıbı gordugum bı dostum vardı onu bı gun evıme davet etmıstım annemde vardı orada beraber satranc falan oynadık arada annemde katıldı oyuna annemle arkadasım oynadı sonra ben bı tuvalete gırıyım dedım sonra cıktıgımda sankı bısey olmus gıbı bakıyorlardı ılk basta anlamadım ama olayı ertesı gun caktım benım arkadasım annemle cınsel ılıskıye gırmıs arkadaslar napıyım sımdı ben arkadasıma bı care bulun lutfen.

Güncellemeler:
Hıcmı takan yok bızı bı ısımız dustu su hale bak arkadas ya

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Agzını bırnunu kır annenıde hayatından sıl bu kadar kısa sürede emınmısın ılıskı yasadıklarından sonucta heran cıkabılırsın tuvaletten

0|0
    0|0
    • zaten oyle yapmayı dusunuyorum bızım bakırkoyde saglam bı depomuz var lavugu oraya goturup cesıtlı cesıtlı fantezıler yasatacagım ona emın ol bu arada yasadıklarından emınımm

• Annendır ama isabet olur Allah yardımcın olsun zor bı durum

En İyi Erkek Görüşü

• belki gerçek baban odur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben senin yerinde olsam anneme anne babamı nasıl unuttun o mu zorladı seni diye falan sorgulardım biraz arkadaşa da tekme tokat dalardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tuvalette ne kadar süre kaldın? ve nerden anladın cinsel ilişkiye girdiklerini

0|0
    0|0
    • tuvalette az bı sure kalmadım cıktıgımda suphelı suphelı bakıyorlardı bıraz farkettım gıbı degısık bırsey oldugunu sonra ertesı gun anladım gıbı olayı sonra arkadas telefon actı ananı s*ktım dedı bende kufur ettım falan annemın agzını aradım cıdden yapmıslar anneme gereken cevabı verdım arkadasa da yarın cok farklı fantezıler uygulayacagım

• Kardeşim yapıcak birşey yok seni çok iyi anlıyorum.

Yükleniyor...