Ya bu kızların anası babası abisi kardeşi yok mu?

Cidden merak ediyorum şu zina eden kızları nasıl, neye güvenerek bu işi yapabiliyorsunuz? Hadi Allah' tan korkunuz yok sizi takip eden yakınınız da mı yok?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• zina eden , açık giyinen , kapanan , çok gülen , çok şımarık olan vsvss konular uzatılabilir , bunların yapılması iyi veya kötü seni ne ilgilendiriyor? isteyen istediği yapar. herkesin doğrusu kendisine , yapılmaması daha uygun ve doğru , zina işlememeleri gerek orası ayrı ama sen onların hiçbişeyiyken ne diye yargılıyorsun ya da yargılayınca sorgulayınca eline ne geçiyor , çözüm üretemedikten sonra ?

0|0
    0|0
    • Ne yargılaması arkadaşım, soruyorum ben. Toplum nasıl böyle sadece cinsel arzuları için yaşayan sözde alim özde cahil oldu diye. Yoksa umrumda değil ne halt ederse etsinler acıyorum sadece

• acıman bir şeyi değiştirmiyor , anlamaya çalışılcak bir durumda yok bence. ayrıca bu cahillikler hiçbir zaman bitmez. sadece zina olarak değil , her yönden

• İyi kardeşim, neden girip cevapladın madem? Bu benim merak ettiğim birşeydi sordum daha mantıksız sorulara git oraya yaz bu cevaplarını çözüm üreteceğin soruları cevapla veya

En İyi Erkek Görüşü

• Kız, erkek diye ayrım yapmak yanlış olur. Her ikisinin de zinaya bulaşmaması gerekiyor. Kız yapınca "namussuz" sayılıyorsa erkek yapınca da "namussuz" sayılıp gerekirse aşağılanması gerekiyor. Bir kadınla evlenmeden beraber oldu diye, "Ooo, aslan oğluma bak be." demek yerine, "Sen ne biçim erkeksin. Evlendikten sonra karının yüzüne nasıl bakacaksın." demek lazım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• zina tek taraflı mı? kız zina işliyor da erkek işlemiyor mu? at gözlüklerini çıkart.

0|0
    0|0
    • Ya bırak bu feministçe saçmalıkları. Ben erkek doğru mu yapıyor dedim sanki. Ama erkeği babası takip etmez öyle bizim ülkede, sende gerçeklere dön

• bizim ülkede ne demek ya? seninle muhattap bile olamam böyle cahillik görmedim

• Sen hiç oğlumun namusunun peşinden koşayım da zina etmesin, kızlar ona bulaşmasın diyen bir baba gördün mü? Anca gereksiz laf yaparsın

• Yok demek kii

0|0
    0|0
  • Abisi babası olanlar yapıyo özellikle. Arkadaşlarımdan biliyorum

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim süper bir soru.. bende merak ediyorum..

0|2
    0|0
  • Ne alaka la

0|0
    0|0
    • Abin baban hiç mi ilgilenmiyor seninle

Erkekler Ne Diyor 6

• bende anlamadim. babalarinin sucu biraz iyi yetistirsinler. kimi görsem sevgili yapmiş

0|1
    0|0
  • Allah korkusu olmayanın ana baba korkusu olur mu? imansızlar diyecek söz yapacak ta bir şey yok kardeş

0|1
    0|0
  • Allahdan korkmayan kuldan korkar mi :)
    Ayrica erkeklere de ayni seyi soylemeliyiz.

0|0
    0|0
  • Kızlar bu işi tek başına mı yapıyor :)

0|0
    0|0
  • İçinde olduktan sonra odaya kitlesen kapı deliğinden züküşür
    Bu ara da fuhuşu destekliyoruz 😂

0|0
    0|0
  • Yaw verene kızma alana kızmalısın bu mal erkekler hiç insan degil mi benim kardeşim var bacım var neden yapıyorum böyle birşey

0|0
    0|0
Yükleniyor...