Aşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin? Ankete katılın lütfen?

Aşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin? Ankete katılın lütfen?

• Kana susamış seksi bir vampir (erkek veya kadın)Aşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin?Ankete katılın lütfen?
    59% (10)23% (3)43% (13)Oy Ver
  • Taze et için kuduran bir zombiAşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin?Ankete katılın lütfen?
    0% (0)8% (1)3% (1)Oy Ver
  • Son model teknolojik bir robotAşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin?Ankete katılın lütfen?
    12% (2)23% (3)17% (5)Oy Ver
  • Seksi bir deniz kızı/deniz oğlanıAşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin?Ankete katılın lütfen?
    0% (0)23% (3)10% (3)Oy Ver
  • Irz düşmanı bir ahtopotAşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin?Ankete katılın lütfen?
    0% (0)8% (1)3% (1)Oy Ver
  • Dünyayı istilaya gelmiş bir uzaylıAşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin?Ankete katılın lütfen?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Seksi bir kurt adam/kurt kadınAşağıdaki fantastik katil yaratıklardan birinin elinde can verecek olsaydın hangini seçerdin?Ankete katılın lütfen?
    29% (5)15% (2)24% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kanlı bir kontesin şatosunda onun sadık kölesi olmak isterdim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• A a a a shshdhdh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Seksi Kötü Kraliçe Ravenna nın ellerinde ölmek isterdim *-* <3 <3 <3

0|0
    0|0
  • kana suayannn

0|0
    0|0
  • C dedim :) ölürken de teknolojik ölelim bari :)

0|0
    0|0
  • Allahım sen akıl fikir ver 😂

0|0
    0|0
  • Seksi bir deniz kızı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sexy kurt adamda olur vampir de aslında vampirde hayata devam edebiliyoruz kurt adam parçalıyor hemde kurtken, o yüzden vampir olsun 😂

0|0
    0|0
  • Vampir dedim

0|0
    0|0
  • A olsunda, ölümün acısını hissetmiyim:)

0|0
    0|0
  • Damooonnnnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...