Zayıf bir kız şişman bir kızı dövebilir mi? Beni yer diye korkuyorum?

En fazla 80 en az 65 kilo. Bende 50 kiloyum ve boyun 1.68 en azından boydan yırtıyorum, onun boyu kısa. Sizce şişman bir kızı dövebilir miyim?

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen Zeka meselesi..!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hızlı ve atik özellikle can alıcı vuruş noktalarını bilirsen döversin en azından kendini kurtaracak derecede doversin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• zayif bir erkek sisko erkegi dovdugunu gordum ama zayif bir kzin sisko bir kizi dovdugun hic gormedim hep sisko kiz zayif kizi fena dovmusdu

0|0
    0|0
  • agini burnunu kirarsin hemde. sismanlarin cani cok tatli oluyor. cabuk canlari yaniyor ve agliyorlar :D

0|0
    0|0
  • kavgada önemli olan boy kilo deildir kilolu olan biraz daha ağır kalır ama taktikleri iyi uygularsa yine zayıf kız bişe yapamaz

0|0
    0|0
  • Dover

0|0
    0|0
  • kısa boylular alttan alttan çalışır bende uzunum sıkıntı oluyor bazen tavsiyeme gelince, vur kaç iyice yor nefessiz kalsın sonra pata küte gir yerle bir et kulak burun çene başlangıç için iyidir ;)

1|0
    0|0
  • dayağı yersin uzak dur

0|0
    0|0
  • Şişman olmak güçlü olduğu anlamına gelmez,

0|0
    0|0
  • dövebilir

0|0
    0|0
  • Onun boyunun kısa olması bu kiloyla daha büyük avantaj :) işin çok zor

0|0
    0|0
  • bılmemmmmm

0|0
    0|0
  • birini dövmenin kg ile ilgilisi yok.. tekniği bileceksin.. çok yaklaşmayacaksın.. can alıcı bir kaç noktaya sağlam çakacaksın..

0|0
    0|0
  • dayak cesaret ister kim cesur ise o daha çok döver

0|0
    0|0
  • tok doyunca bir dayak ye otur oturduğun yerde

0|0
    0|0
  • Üstüne düşmedikçe döversin 😂😂

0|0
    0|0
  • rocky serisini izle

0|0
    0|0
  • bir dene 😂

0|0
    0|0
  • net şişman kız alır

0|0
    0|0
  • O bahsettiğin kız o sursa şehrin 1 aylık doğal gazı karşılanır hala neden bahsediyorsun
    Uzak dur değmez o çocuk için si ktir et

Gizli

0|0
    0|0
  • tavsiye saça dalma havada tur attırı yakın dövüşme vur çekil vur çekil ayaklarını kullan sakın ve sakın yakın dövüşe girme agzını yüzünü talaş eder

0|0
    0|0
  • 14 yillik dovus tecrubem.
    Konu dovus ise , hersey mumkundur.
    O yuzden boburlenmekte kendini kucuk gormekte yanlis. ha sizin mevzu karisik. sizin zaferinizi tesadufe bagliyorum ben. birsey bilmeden salliyorsunuz cunku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yakalanmaman lazım yakalanırsan seni yer arkadaşım o yüzden taktik yapcan etrafında hızlı hızlı dön arada yapıştır elbet yorulacaktır😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • dövebilirsin ama yapma yazıkk :)

0|0
    0|0
  • Eger gucluysen dovebilirsin. Bence sansini dene eger olmuyorsa kacarsin nasil olsa sen daha hizli kosabilirsin.

0|0
    0|0
  • bulaşmam...

0|0
    0|0
  • Yavrum kilolu insanlar zaten vurduğunda yere yığılıyo. Kilosundan rüzgar nereye itse o da oraya gidiyor.

0|0
    0|0
  • Yer muhtemelen :D

0|0
    0|0
  • Biraz zor gibi

0|0
    0|0
  • O kız senin üstüne otursa pert olursun 😂

0|0
    0|0
  • İnternetten bir iki savunma hareketi falan öğren döversin eğer savunma hareketlerini falan biliyosan döversin zaten...

0|0
    0|0
  • Dovmek mi istiyon

0|0
    0|0
  • Üstüne oturur be o senin, civciv gibi can verirsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...