Evlenmek için iş şart mı be o kadar psikolojim bozuk ki o konuda kadrolu iş olmazsa evlenmem diyorum kendime?

Evlenmek için iş şart mı be o kadar psikolojim bozuk ki o konuda kadrolu iş olmazsa evlenmem diyorum kendime?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• İşin yoksa paran olmaz paran yoksa karıya bakamassın karı aç kalır elenmek için iş şart yani.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkenin %60 ından fazlası asgari ücretle çalışıyor kardeş o kadar kişi evleniyorsa sende evlenirsin çalış yeterki zaten para ile gelen kız para ile döner. Burada adam 6 ay işsiz kaldı 6 ay karısı çalıştı asgari ücretle çalışıyordu adam şimdi 7000 lira maaşı var olay bu iyi günde kötü günde.

0|1
    0|0
    • Öyle de o kötü günü yaşatmak istemiyorum ben

• valla yüreğine sağlık mükemmel anlattın ayakta alkışlıyorum dostum :) söylenecek söz bırakmadın doğrusu

• @KeepTheSecret Bizim sülalede kendisi araba tamircisi olup karısı matematik öğretmeni olan adam var karısı 6000 lira maaş alıyor kendisi asgari ücret. Kız buna kaçtı sonradan çocugun annesi kızı okula gönderip öğretmen yaptı. Çocukta askerlikten geldi işe başladılar ankarada yaşıyorlardı izmire dayinini çıkardılar şu an orada yaşıyorlar. Birliktelik budur böyle kadınlar evlenmeyi hakeder gayet mutlu çiftlerdi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• ne alakası var bende memurum ama yinede evliliğe hazır hissetmiyorum, işle alakası yok ki bu işin yani tamamen işe maddiyata bağlamamak lazım diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • iş yoksa nasıl olacak

• Ben eşimi çalıştırmayı düşünmüyorum

• olabilir o senin düşüncen, bize saygı duymak düşer.
      tamam herkes "ben onu seviyorum, o beni seviyor. her şey günlük gülistanlık olacak" sanıyor ama öyle değil işte, sevgi bir yere kadar getiriyor maddiyatı unutmamak lazım.
      yiyecek ekmek olmadıktan sonra sevgi kaç para?

• Maddiyat olmadan evlilik de olmuyor malesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...