Hayattan sıkılmadınız mı?

Hep rutin şeyler... Kendimize ne kadar vakit ayırıyoruz? Üç günlük dünya diyoruz, bu üç günde de dünyanın kölesi olmuyor muyuz?

0|1
6|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• sıkıldığın hayatı yaşamak zorunda değilsin eğlenceli seni mutlu eden bir hayat yaşamaya çalış

1|0
    0|0
  • evet cok sıkıldım bunaldım

1|0
    0|0
  • "Sahip olduğun şeyler, zamanla sana sahip oluyor" gibi.

1|0
    0|0
  • Oluyoruz oluyoruz ne kadar gezmek istesem de birileriyle gezemiyoruz

1|0
    0|0
  • Fazlasiyla oluyoruz

1|0
    0|0
  • Aynen öyle valla
    Hep koşturmaca çalış çabala ağız tadıyla yiyeme. Ben bu düzene karşıyım arkadaş

1|0
    0|0
  • İyide napak haci

1|0
    0|0
  • çok çok

0|0
    0|0
  • Çok sıkıldıysan hayattan bir mezarlığa git , mezardakiler iyi bilir , yaşamak güzeldir. #Üstad #Nfk. Üç günlük dünya onu da ibadetle geçirip ebedi hayatı kazanmak lazım vesselam.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkıldım

1|0
    0|0
  • Rutin yaşam en nefret ettiğim şeylerden biri ama o hayatı yaşıyorum çünkü buna mecburum. Ve çoğu kişi de öyle.

1|0
    0|0
    • Bu mecburiyeti kılan kendimiz değil miyiz?

• Evet oyleyiz. Her zaman bir şeylerin bitmesini bekliyoruz, okul olsun is, emeklilik olsun. Bunu yapabilmek için seni kısıtlayan bir şeylerin olmaması lazım ya da herşeyi bırakıp gidecek cesaret. Mesela ben şu an okul bitsin diye bekliyorum bana göre okul bitince beni kısıtlayan zincirlerim de kopmus olacak.

• Aynen ya of sıkıldık

1|0
    0|0
  • Kesinlikle çok sıkıldım herşey ayrı bir saçma

1|0
    0|0
  • Sıkılmakta laf mı

1|0
    0|0
Yükleniyor...