Arkadaşlarım Tarafından Ciddiye Alınmıyorum, Ne Yapmalıyım?

( Uzun okumayı sevmeyenler son paragrafa bakabilir ) Öncelikle selamlar, arkadaşlar ben lise 2 öğrencisiyim. İlk olarak kendimden bahsetmem daha makul olacaktır diye düşünüyorum böyle bir konu için. Hayatım boyunca neredeyse hep yalnız yaşadım, annemi 8 yaşındayken kaybettim bundan ötürü babam bana baktı fakat ben 12-13 yaşına gelince garip bir şekilde yalnız kalmak hoşuma gitmeye başladı ergenlikten herhalde. Bende babama evde yalnız yaşamak istediğimi söyledim ki zaten evde yemekleri ben yapardım, babam da mesleğinden dolayı haftanın 2 günü eve geliyordu onayladı tabi maddi sıkıntımız hiç olmadı o farklı bir apartmana çıktı ki hala böyle.

Liseye başladığımda garip bir şekilde kızlar ve erkekler arasında baya dikkat çektim hani yanımda dedikodumu yapanlar oluyordu fakat çok ciddi bir insan da değilim, okulumda sayılı kişi hayatımı biliyor, pek konuşkan değilim fakat utangaçlıktan değil de konuşmayı bir amaç değil, araç olarak gördüğümden sanırsam. Şu an lise 2 sınıfındayım, açıkçası lisede hiç bir zaman grup aktivitelere katılmadım futbol olsun başka bir şey olsun çağrılmadım da. Fakat hani okulun eziklerinden de değildim ki iş verdikleri, saygı duyar arkadaşlarım bana.

Bende takılacak bir-iki arkadaş bulayım bu okul böyle bitmez dedim bu arkadaşlarda hani pek de sosyal arkadaşlar değil fakat herkes beni ciddiye alırken bu daha çok vakit geçirdiğim arkadaşlarım benle dalga geçmeye başladılar başlarda dozu azdı fakat sonra el kollu dalga geçmeye başladıklarında sinirim bozuldu. Bir yumrukla zıplatacağım kimseler şimdi geliyor benle dalga geçiyor, bir şey demiyorum 2 yıllık arkadaşlarım olduğu için. Sizce bu arkadaşlarım tarafından nasıl ciddiye alınırım açık açık anlattım gene anlamıyorlar dalga geçiyorlar, çocuk gibi küsmeye de niyetim yok. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlık gecici yapman gereken derslerine çalışmak inan sonra herkes peşinden gelir

0|1
    0|0
    • Yok insanların peşimden gelmesi gibi bir derdim yok, yakın olduklarım tarafından bu kadar ciddiyetsiz görünmem hoşuma gitmiyor.

• Demek istediğim dolanma bu

• Tamam teşekkürler, dikkate alacağım görüşünüzü :)

• Başka arkadaş bull

0|1
    0|0
    • Kolay mı arkadaş bulmak ya, teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...