İçimdeki bir boşluk hissediyorum nedir bu?

Sanki ait olduğum bir yerde değilim. başka bir yerde olmam gerekiyor ama ben buraya bulunduğum yere sıkışıp kalmışım. ailem arkadaşlarım çevrem farklı olmalıymış gibi. bunu hissetmemin sebebini şu olaya bağlıyorum arkadaşlar, ben 12 yaşında babamın işi yüzünden taşınmak zorunda kalmıştık arkadaşlarımdan çevremden herşeyden kopmuştum. bidaha da toparlayamadım bana göre değildi bu. olmaması gereken birşey olmuştu. hiç beklemiyordum. taşındığımız şehir şuanda yaşadığım yer. aradan 5-6 sene geçti şu an 18 yaşında lise 3 öğrencisiyim ( geçen ay 18 oldum o yüzden takılmayın lise 3 olmama) . Eski arkadaşlarımı eski çevremi eski olan herşeyimi özlüyorum. buraya geldiğim de tamda ergenlik zamanlarımda ve yüzünde sivilce çıkmayan saçı yağlanmayan hatta saçını yapmadan çıkıcak özgüven ve kendinden emin birisiyken buraya geldiğim zamandan sonra tipsizleştim. ergenlik çok sert vurdu. hergün iğrenç yağlı bir yüzle ve saçla uyanıyordum. gerçekten çok fazlaydı ve beni çok değiştirdi. o zamanlar çevrem beni öyle tanıdı. Kızlar dalga geçti insanların yüzüne bakamıyordum. utanıyordum. dışarı bile zorunda olmadıkça ( okul dershane ekmek almak vs) çıkmıyordum. özgüvenim neredeyse 0a düşmüştü. psikolojimi siz düşünün herşeye sahipsiniz sizi seven bir aileye iyi dostlara iyi bir çevreye herşey mükemmel gidiyor ve birdan bu bitiyor ve siz böyle şeyler yaşıyorsunuz kaçınız bunu düzeltebilir? Cevap hiçbiriniz. ben bunu çok denedim ama olmuyor arkadaşlar. Tek kurtuluşum bu şehir. Onu da Üniversite ye gidince yenicem. ben kazanıcam.

Size sorunu sorarken sorunu çözdüm biraz :DD neyse sizinde söylemek istediğiniz bişeyler varsa yazarsanız sevinirim. :x

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Cildin hala düzelmediyse ilaç tedavisine başlamanı öneririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...